Jesteś tutaj:-, Inne, Nawigacja, Newsy, Operatorzy, T-Mobile-Nawigacja T-Mobile na 60 dni w prezencie

Nawigacja T-Mobile na 60 dni w prezencie

Sezon wakacyjny w pełni, a wraz z nim częstsze podróże, które pomagają oderwać się od codziennych obowiązków. Niezależnie od tego, czy wybierzemy się na jednodniowy wypad za miasto, czy na dłuższą wyprawę, podczas podróży samochodem nieocenionym pomocnikiem będzie dobra nawigacja. Szczególnie ta dostępna w smartfonie, dlatego klienci indywidualni będą mogli odebrać bezpłatny dostęp do usługi „Nawigacja T-Mobile Mapy Polski” na 60 dni. Prezent można aktywować od 8 do 12 lipca.

Zastanawialiście się kiedyś, jak w filmach pokazana jest podróż samochodem? Popularny obraz to wesoła gromadka – rodzice z przodu, a na tylnym siedzeniu dzieci śpiewające radośnie piosenki, które akurat lecą w stacji radiowej. Drugi scenariusz – samotna jazda, najczęściej nocą, podszyta rozważeniem o życiowych zmianach, które prawdopodobnie zobaczymy na ekranie kilka scen później. Niezależnie od tego, czy którąś z powyższych opcji praktykujemy sami lub może mamy swój własny, ulubiony sposób na podróżowanie samochodem, warto zaopatrzyć się w niezawodną nawigację.

Dlatego dla klientów T-Mobile przygotowano w prezencie usługę „Nawigacja T-Mobile Mapy Polski” za darmo na 60 dni, która będzie „pomocnym kompanem” w podróży – nie tylko poinformuje o ograniczeniach prędkości, radarach, korkach, ale przede wszystkim wskaże najlepszą drogę do wybranego zakątka Polski w okresie wakacyjnym.

 

odbierz nawigacje t mobile na 60 dni w prezencie i podrozuj bez niespodzianek na drodze

 

 

Aktywuj usługę w aplikacji

Aby aktywować usługę, wystarczy w dniach od 8 do 12 lipca do końca dnia zalogować się w aplikacji „Mój T-Mobile” i odebrać prezent. Klienci taryfy Frii oraz GO! mogą zaś włączyć ją bezpośrednio w aplikacji „Nawigacja T-Mobile”. Z rozwiązania można korzystać bezpłatnie przez 60 dni. Po upływie tego czasu opłata za nawigację wyniesie 12 zł miesięcznie w przypadku klientów abonamentowych lub 3 zł na 7 dni w ofercie na kartę i MIX. Osoby, które nie planują przedłużania subskrypcji, mogą z niej zrezygnować przed końcem okresu promocyjnego – za pomocą wiadomości SMS lub bezpośrednio w aplikacji.

Promocja obejmuje zarówno klientów abonamentowych (T, Rodzina), jak i osoby korzystające z usług MIX (Frii Mix) oraz na kartę (Frii oraz GO!).

Nie dotyczy ona abonentów lub użytkowników, którzy mają już włączoną usługę „NaviExpert w T-Mobile” lub „Nawigacja T-Mobile” w opcji „Mapy Polski” lub „Mapy Europy”, a także abonentów i użytkowników, którzy skorzystali z wersji „Try” tej usługi w ciągu ostatniego roku.

Więcej informacji można znaleźć w regulaminie dostępnym na stronie t-mobile.pl/c/oferta-specjalna/dobrze-ze-jestes.Autor |2022-07-07T14:46:06+01:007 lipca 2022 13:00|Kategorie: Aplikacje, Inne, Nawigacja, Newsy, Operatorzy, T-Mobile|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.