Jesteś tutaj:-, Inne, Nawigacja, Newsy, Oprogramowanie, Raporty i prezentacje, Rynek, Wydarzenia-AutoMapa ostrzega o patrolach i radarach w Android Auto.

AutoMapa ostrzega o patrolach i radarach w Android Auto.

AutoMapa po raz kolejny przynosi nam coś ekstra dla Użytkowników Android Auto. W najnowszej wersji dodano usługę AutoRadar, która obok szczegółowych map jest jedną z najbardziej cenionych funkcji nawigacji. To znakomicie dopełnia dotychczasową funkcjonalność i czyni AutoMapę najciekawszą alternatywą dla bezpłatnych produktów nawigacyjnych dla Android Auto.

AutoMapa to sprawdzona, dojrzała nawigacja, teraz łącząca w Android Auto wszystkie cechy niezbędne do bezpiecznej i komfortowej jazdy. Spokój kierowcy zapewnia dostępność dokładnych map offline, które działają bez względu na zakłócenia zasięgu sieci i nie wymagają roamingu, a także asystent pasa ruchu, wyświetlanie aktualnego ograniczenia prędkości i – najnowsza funkcja – ostrzeganie o kontrolach drogowych i radarach, czyli AutoRadar.

 

Co to jestAutoRadar?

 

– AutoRadar to przede wszystkim funkcja społecznościowa, dla kierowców i od kierowców, polegająca na wymianie aktualnych informacji o wszelkich zdarzeniach drogowych, jak kontrola prędkości, wypadki, kontrole Inspekcji Transportu Drogowego, nieoznakowane patrole i korki – mówi Magda Buchalska, Brand Development Director w AutoMapie.

Ostrzeżenia o zdarzeniach na trasie pojawiają się z wyprzedzeniem na ekranie, ale także użytkownik może przekazać informacje dla innych kierowców. Po kliknięciu ikony wykrzyknika AutoMapa zapamiętuje lokalizację, a na ekranie pojawia się wybór rodzaju zdarzenia, do którego można następnie dodać opcjonalne informacje dodatkowe.

614854648de9165a05713fe3 2 6148555ccbb23210d7acb705 5

Podczas jazdy usługa AutoRadar w czasie rzeczywistym weryfikuje informacje i ułatwia kierowcom ich potwierdzanie lub korektę. Dzięki takim bieżącym aktualizacjom ostrzeżenia mogą być jeszcze bardziej użyteczne, zwiększając bezpieczeństwo wszystkich użytkowników drogi.

6148556bba0f2ce80e251bb3 3

W najnowszej wersji aplikacji dodano także szereg poprawek dotyczących uruchamiania, odświeżania pozycji
i stabilności samego programu. Dziś śmiało można powiedzieć, że prace nad integracją głównych funkcji AutoMapy z Android Auto dobiegają końca. Twoja nawigacja jest gotowa do drogi. Daj się poprowadzić!

Najnowsza wersja do pobrania w Google Play.Autor |2021-09-21T10:11:56+02:0021 września 2021 10:30|Kategorie: Aplikacje, Inne, Nawigacja, Newsy, Oprogramowanie, Raporty i prezentacje, Rynek, Wydarzenia|0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.