Jesteś tutaj:-, Nawigacja, Newsy, Operatorzy, T-Mobile-Dostęp do Nawigacji T-Mobile na 60 dni w prezencie

Dostęp do Nawigacji T-Mobile na 60 dni w prezencie

Wakacje sprzyjają odkrywaniu nowych, urokliwych miejsc. A tych w Polsce nie brakuje! Dla miłośników podróży w nieznane po naszym kraju przygotowaliśmy w ramach „Happy Fridays” bezpłatny, 60-dniowy dostęp do usługi „Nawigacja T-Mobile – Mapy Polski”. Dzięki niej żadna trasa nie będzie im straszna. Bonus można aktywować w najbliższy weekend, od 6 do 8 sierpnia.

Magiczne zakątki w Bieszczadach, urokliwe wąwozy na Lubelszczyźnie, szlaki architektury drewnianej na Podlasiu, czy piękne zamki na Śląsku – to tylko nieliczne atrakcje, jakie można zobaczyć podczas letnich wojaży po Polsce. Nasz kraj oferuje wiele ciekawych miejsc, nawet na krótkie, weekendowe wypady. Nieodłącznym asystentem takich wycieczek jest dobra nawigacja, dlatego tym razem przygotowaliśmy dla naszych klientów rynku prywatnego bezpłatny dostęp do usługi „Nawigacja T-Mobile – Mapy Polski”, z której można korzystać aż przez 60 dni od momentu aktywacji. Dzięki temu zwiedzanie urokliwych miejsc stanie się jeszcze łatwiejsze i przyjemniejsze.

 

dostep do nawigacji t mobile na 60 dni w prezencie

 

Włącz nawigację i śmigaj po Polsce

Aby aktywować 60-dniowy dostęp do usługi „Nawigacja T-Mobile – Mapy Polski”, należy zalogować się w dniach od 6 do 8 sierpnia do aplikacji „Mój T-Mobile” i odebrać tam pakiet promocyjny. Użytkownicy taryfy GO! mogą aktywować bonus wysyłając SMS o treści „NAWIGACJAHF” na bezpłatny numer 8017.

Jeśli użytkownik nie będzie zainteresowany dalszym korzystaniem z usługi, może z niej zrezygnować wysyłając bezpłatną wiadomość SMS na numer 8017 o treści „NAWIGACJA ANULUJ” – dla abonentów lub „NAWIGACJA7 ANULUJ” – dla użytkowników MIX i na kartę. W przypadku, jeśli dezaktywacja nie zostanie wykonana przed zakończeniem okresu promocyjnego, wówczas klienci abonamentowi za 30-dniowy dostęp do usługi zapłacą 12 zł, natomiast klienci na kartę i MIX – 3 zł za 7 dni.

Akcja skierowana jest do klientów abonamentowych T-Mobile, a także osób posiadających ofertę MIX lub na kartę, którzy nie mają włączonej usługi „Nawigacja T-Mobile – Mapy Polski”.

Więcej informacji o naszej cyklicznej akcji „Happy Fridays” można znaleźć na stronie: t-mobile.pl/pl/oferta_specjalna/happy-fridays.

Autor |2021-08-05T11:40:09+02:005 sierpnia 2021 11:40|Kategorie: Inne, Nawigacja, Newsy, Operatorzy, T-Mobile|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile