Jesteś tutaj:-, Inne, Nawigacja, Newsy, Top7-NAVITEL Poland otwiera nowe biuro i własny serwis

NAVITEL Poland otwiera nowe biuro i własny serwis

Europejski oddział firmy NAVITEL – producenta nawigacji, wideorejestratorów i tabletów od 1 stycznia 2019 roku zmieni siedzibę biura w Warszawie. Nowa lokalizacja to efekt rozwoju marki w całej Europie.

Ponad 300 m² powierzchni użytkowej zlokalizowano przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych miasta – Alei Krakowskiej 213 w Warszawie, zaledwie pół kilometra od dotychczasowego biura firmy.

„Po czterech latach działalności spółki, po raz trzeci zdecydowaliśmy się na zmianę miejsca pracy. Potrzeba znalezienia znacznie większego biura była oczywista. Zespół fachowców, który tworzy firmę NAVITEL rozwija się w dynamicznym tempie. Nieustannie wzrasta zainteresowanie sprzętem nie tylko w Polsce, ale także w Europie Środkowo-Wschodniej. Planujemy wzmocnić struktury sprzedażowo-marketingowe oraz rozbudować dział kartograficzny. Warto dodać, że od nowego roku w pełni przejmiemy także obowiązki obsługi gwarancyjnej. Pełna kontrola nad serwisem urządzeń umożliwi nam przyspieszenie procesu reklamacyjnego i podniesienie jakości obsługi klienta końcowego. W odpowiedzi na liczne zapytania ze strony konsumentów zdecydowaliśmy się na uruchomienie własnego sklepu. Dodatkowo, jedno z  pomieszczeń w nowym biurze przeznaczone jest na showroom. Potencjalny klient będzie mógł skorzystać z porad naszych specjalistów oraz sprawdzić funkcjonalność nawigacji, rejestratora, tabletu i akcesoriów przed dokonaniem zakupu” – mówi Tobiasz Jankowski, CEO NAVITEL EUROPE.Autor |2018-12-17T12:07:56+01:0017 grudnia 2018 12:07|Kategorie: Aplikacje, Inne, Nawigacja, Newsy, Top7|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.