Jesteś tutaj:-, Inne, Nawigacja, Newsy, Top7-AutoMapa 5.2 na Androida z trybem tabletowym

AutoMapa 5.2 na Androida z trybem tabletowym

Producenci AutoMapy udostępnili nową wersję aplikacji przeznaczonej dla systemu Android oznaczoną symbolem 5.2, a wraz z nią pierwszą wersję specjalnego trybu przeznaczonego dla specjalnie dla tabletów.

AutoMapa opublikowała nową wersję najpopularniejszej nawigacji dla systemu Android oznaczoną symbolem 5.2. Zmiany obejmują m.in:

  • tryb tabletowy (wersja Beta)
  • możliwość wyświetlenia aktualnej informacji o wysokości npm
  • usprawnione działanie Asystenta Pasa Ruchu

Niesłabnącą popularnością w Polsce, zwłaszcza wśród posiadaczy większych samochodów, cieszą się tablety. Ich większy ekran wymaga specjalnego podejścia do ergonomii korzystania z aplikacji. Dlatego wraz z AutoMapą 5.2 w ręce użytkowników trafia pierwsza wersja specjalnego trybu tabletowego przeznaczonego dla większych urządzeń. Dzięki lepszej ergonomii i większym przyciskom korzystanie z AutoMapy na tabletach będzie jeszcze wygodniejsze. To pierwsza z serii zmian, które już wkrótce trafią do osób korzystających z niej tych urządzeniach.

Kilka tygodni temu, wraz z wersją 5.1 AutoMapa wprowadziła nowy  interfejs z możliwością jego personalizacji. Najnowsza wersja rozszerza jego możliwości o prezentację aktualnej wysokości nad poziomem morza, współrzędnych geograficznych jak również pozwala na ustawienie poziomu szczegółowości wyświetlanych informacji na dolnej belce informacyjnej.

Jedną z unikatowych cech AutoMapy jest Asystent Pasa Ruchu ułatwiający przejazd przez skrzyżowania i pozwalający w pewny sposób poruszać się po nieznanych drogach. Wsłuchując się w głosy społeczności AutoMapy twórcy programu odświeżyli jego wygląd i poprawili czytelność.

Najnowsza AutoMapa 5.2 dostępna jest dla wszystkich użytkowników bezpośrednio w Google Play pod adresem: www.AutoMapa.pl/GooglePlay. Pełna lista zmian i nowości znajduje się tradycyjnie na naszych stronach internetowych www.AutoMapa.pl

źródło: AutoMapa

Autor |2018-08-28T12:46:28+02:0028 sierpnia 2018 12:46|Kategorie: Android, Inne, Nawigacja, Newsy, Top7|Tagi: , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.