Jesteś tutaj:-, Nawigacja, Nawigacje, Newsy, Promocje, Sprzęt, Top7-Ruszaj w drogę z Plantronics

Ruszaj w drogę z Plantronics

Do 31 grudnia br. trwa specjalna promocja – „Ruszaj w drogę z Plantronics”. Przy zakupie określonych modeli słuchawek marki Plantronics, klient otrzymuje za darmo pakiet map Europy i Rosji od NAVITEL na okres 90 dni.

 

Baner promocja Plantronics Navitel

Baner promocja Plantronics Navitel

Promocją objęte są następujące modele słuchawek Bluetooth firmy Plantronics: ML 15, M70/75, Explorer 10/50/55, Explorer 80/85, Explorer 110/115, Voyager Legend, Voyager 5200, Voyager 3200.

 

Aby uczestniczyć w promocji, należy zachować paragon lub fakturę za zakupioną słuchawkę marki Plantronics, a potem dokonać rejestracji na stronie: http://promocje.plantronics.kontel.pl/. W celu odebrania mapy należy pobrać, zainstalować i uruchomić aplikację Navitel Navigator GPS&Maps, dostępną w sklepie Google Play. Następnie wystarczy wpisać wygenerowany kod aktywacyjny, po czym można rozpocząć korzystanie z mapy.

Bardzo cieszymy się z faktu, że mogliśmy zorganizować tę promocję wspólnie z tak uznanym dostawcą systemów nawigacyjnych i map samochodowych, jak NAVITEL. Dzięki tej współpracy możemy razem podnieść na wyższy poziom nie tylko komfort jazdy, ale także bezpieczeństwo podróżujących.” – powiedział Andrzej Sawicki, Key Account Manager w firmie Plantronics.

Regulamin promocji jest dostępny tutaj: http://plantronics.kontel.pl/promocje.html

źródło: Plantronics



Autor |2018-07-05T18:38:30+01:005 lipca 2018 18:38|Kategorie: Inne, Nawigacja, Nawigacje, Newsy, Promocje, Sprzęt, Top7|Tagi: , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.