Jesteś tutaj:-, Inne, Nawigacja, Newsy-AutoMapa 5 na Androida. Powiedz, dokąd jedziesz

AutoMapa 5 na Androida. Powiedz, dokąd jedziesz

Producenci AutoMapy, najpopularniejszej polskiej nawigacji GPS, opublikowali właśnie zupełnie nową wersję aplikacji przeznaczonej dla platformy Android. AutoMapa 5 to przede wszystkim całkowicie nowy wygląd aplikacji, głosowa obsługa, czy nowy sposób wizualizacji natężenia ruchu.

Zmiany obejmują m.in:

  • Nowy wygląd aplikacji
  • Głosową obsługę wyszukiwania
  • Nazwy POI widoczne na mapie
  • Nową wizualizację natężenia ruchu w widoku mapy
AutoMapa 5

AutoMapa 5

AutoMapa 5 to przede wszystkim nowy, niezwykle czytelny wygląd aplikacji zaprojektowany zgodnie z oczekiwaniami użytkowników. Intuicyjny interfejs połączony z nową kolorystyką map daje komfortową nawigację w każdych warunkach, a czytelniejsza wizualizacja natężenia ruchu pozwala jednoznacznie stwierdzić jak duże korki są aktualnie na drogach.

AutoMapa 5

AutoMapa 5

Zgodnie z sugestiami użytkowników, AutoMapa wprowadza również głosową obsługę aplikacji. Precyzyjnie działająca, zintegrowana z Targeo.pl wyszukiwarka głosowa pozwala swobodnie wybierać zarówno adresy jak i Użyteczne Punkty bez użycia klawiatury.

„- Dzięki wyszukiwaniu głosem AutoMapa 5 jest wygodniejsza i szybsza w obsłudze oraz, co ważne, bezpieczniejsza. Będziemy ze szczególną uwagą obserwować jak ta funkcja będzie przyjęta przez użytkowników.” – powiedział Rafał Mikołajczak, prezes zarządu AutoMapy.

AutoMapa to od lat największa i najdokładniejsza baza Użytecznych Punktów (POI). Najnowsza wersja programu w czytelny sposób prezentuje je bezpośrednio na mapie. Wprowadza również zaprojektowane od nowa eleganckie etykiety POI pozwalające na wygodne korzystanie z dodatkowych danych takich jak adresy, telefony czy szczegółowe informacje o obiekcie.

Opublikowana właśnie AutoMapa 5 dostępna jest w Google Play oraz na stronach internetowych.

źródło: AutoMapaAutor |2018-03-16T12:51:34+02:0016 marca 2018 12:45|Kategorie: Aplikacje, Inne, Nawigacja, Newsy|Tagi: , , , |2 komentarze

2 komentarze

  1. Vitja 16 marca 2018 w 13:27 - Odpowiedz

    No tak, a z ceną nie schodzą. Dziś gdy Google Mapy są darmowe, ciężko płacić za podobną ofertę

  2. Kamil 16 marca 2018 w 20:07 - Odpowiedz

    Dokładnie, zgadzam się w 100%, ktoś może powiedzieć „ale do Map Google trzeba neta” wtedy trzeba mu odpowiedzieć „kup zamienniki za które raz zapłacisz jak np. Sygic, a nie przepłacaj tam płacisz raz i masz po wieki” 😀 Bo AutoMapa to dobra tylko na Polskę, jeśli chodzi o Europe równie dobrze można pobrać mapy HERE w końcu AutoMapa z nich korzysta, a mapy HERE WeGo są całkowicie darmowe i offline.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.