Jesteś tutaj:-, Konkurs, Newsy, Rozrywka, Top7-Let’s Play with Trust Gaming – projekt dla młodych i ambitnych graczy

Let’s Play with Trust Gaming – projekt dla młodych i ambitnych graczy

Trust Gaming, popularny producent peryferii komputerowych, zachęca wszystkich kochających gry i marzących o karierze YouTubera do wzięcia udziału w wyjątkowym konkursie. Let’s Play with Trust Gaming to projekt organizowany w ramach akcji #buildingchampions. Ma ona na celu wesprzeć rozwój umiejętności graczy, dając im szansę na dalszy rozwój w myśl idei, że progamerem lub znanym twórcą internetowym nie trzeba się urodzić, ale dzięki wytrwałości i ciężkiej pracy można się stać.

Let's Play with Trust Gaming 3

Let’s Play with Trust Gaming 

Etapy zmagań

Let’s Play with Trust Gaming został podzielony na cztery etapy. Pierwszy trwa do 6 lipca i do tego czasu jury czeka na zgłoszenia. Wystarczy nagrać 7-minutowy materiał, odpowiednio go zatytułować i uzupełnić formularz na stronie wydarzenia. Organizatorzy wyłonią najciekawsze kanały i ogłoszą ich listę. Następnie, aż do 3 sierpnia, jury będzie się bacznie przyglądać nowym filmikom na kanałach uczestników. Liczą się: oryginalność, poczucie humoru, jakości materiałów i regularnościach ich publikacji.

Let's Play with Trust Gaming 1

Let’s Play with Trust Gaming 1

Cenne nagrody

Do trzeciego etapu zakwalifikuje się najlepsza piątka. Osoby te m. in. otrzymają sprzęt do zrecenzowania na swoim kanale. Organizatorzy do początku września będą oceniać dalszy rozwój kanałów. Wtedy wyłoniony zostanie zwycięzca, który otrzyma zestaw cennych nagród od Trust Gaming: klawiaturę mechaniczną GXT 890 Cada, słuchawki GXT 383 Dion, mysz GXT 188 Laben, podkładkę GXT 758 XXL, a także mikrofon GXT 252 Emita Plus i kamerę internetową GXT 1170 Xper.

Więcej informacji na temat konkursu, formularz zgłoszeniowy i regulamin na stronie wydarzenia: http://www.buildingchampions.pl/

źródło: TrustAutor |2018-06-22T10:24:34+02:0022 czerwca 2018 10:24|Kategorie: Inne, Konkurs, Newsy, Rozrywka, Top7|Tagi: , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.