Jesteś tutaj:-, Internet, Newsy, Raporty i prezentacje, Rozrywka, Rynek, Telewizja, Wydarzenia-Zarezerwuj ten termin! Tudum — światowe wydarzenie dla fanów Netflix powraca już we wrześniu

Zarezerwuj ten termin! Tudum — światowe wydarzenie dla fanów Netflix powraca już we wrześniu

Tudum powraca! Światowe wirtualne wydarzenie, które fani Netflix ze 184 krajów na całym świecie obejrzeli ponad 25 mln razy powraca w sobotę 24 września na 24 godziny z pięcioma światowymi wydarzeniami.

 

CO: Czeka Cię dzień pełen emocji, a także mnóstwo niepublikowanych wcześniej informacji, zwiastuny i pierwsze ujęcia oraz wywiady z największymi gwiazdami i najpopularniejszymi twórcami Netflix. Podczas bezpłatnego wirtualnego wydarzenia, które jest świętem wszystkich fanów Netflix, udostępnimy informacje o ponad 100 najpopularniejszych filmach, serialach i programach z całego świata.

 

KIEDY: 24 września na czterech kontynentach odbędzie się pięć wydarzeń Tudum, które zabiorą fanów w wirtualną podróż dookoła świata:

  • Tudum rozpocznie się o godz. 11:00 czasu KST (00:00 czasu CEST) od pełnego emocji programu prosto z Korei.
  • O godz. 11:00 czasu IST (7:30 czasu CEST) fani dowiedzą się więcej o nowościach z Indii.
  • O godz. 10:00 czasu PT (19:00 czasu CEST) fani usłyszą niepublikowane wcześniej informacje o naszych amerykańskich i europejskich filmach, serialach, programach i grach oraz wezmą udział w dodatkowym wydarzeniu, w czasie którego zaprezentujemy zapowiedzi programów rozrywkowych z Ameryki Łacińskiej.
  • O godz. 13:00 czasu JST 25 września (11:00 czasu CEST) nasze gwiazdy z Japonii zakończą Tudum, prezentując japońskie nowości.

 

GDZIE: Tudum — światowe wydarzenie dla fanów Netflix będzie dostępne na kanałachNetflix na YouTube w kilku językach.

Oficjalna strona dla fanów Netflix – Tudum.com/event, na której znajdziemy najnowsze wiadomości z tego światowego wydarzenia dla fanów, a wkrótce również informacje o tytułach i gwiazdach, które będzie można zobaczyć we wrześniu.Autor |2022-07-15T08:08:47+01:0015 lipca 2022 10:00|Kategorie: Inne, Internet, Newsy, Raporty i prezentacje, Rozrywka, Rynek, Telewizja, Wydarzenia|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.