Jesteś tutaj:-, Inne, Internet, Newsy, Raporty i prezentacje, Rynek, Wydarzenia-Nowa aplikacja RFBenchmark Lite już dostępna

Nowa aplikacja RFBenchmark Lite już dostępna

Dobra informacja dla wszystkich członków społeczności RFBenchmark. W sklepie Google pojawiła się najnowsza wersja aplikacji RFBenchmark Lite.

Aplikacja została przebudowana w celu uproszczenia interfejsu użytkownika i nowego sposobu wizualizacji danych wyświetlanych na mapie. „Mamy nadzieję, że wprowadzone zmiany zostaną docenione przez użytkowników naszej społeczności! Obecnie pracujemy nad aktualizacją pozostałych aplikacji w celu dopasowania interfejsu użytkownika do nowego sposobu wizualizacji danych.”

Wszystkie badania służą nam do tworzenia rankingu operatorów, który pokazuje bieżącą sytuację na rynku telefonii komórkowej w Polsce. Dane wizualizowane są również na naszej stronie na interaktywnej mapie w celu porównania jakości sieci i zasięgu usług operatorów.

Jeżeli kiedykolwiek się zastanawialiście, który operator komórkowy w twojej okolicy świadczy najlepszy poziom usług Internetu mobilnego to nowa aplikacja będzie skarbnicą wiedzy na ten temat. To rozwiązanie pozwoli nie tylko przyjrzeć się faktycznym rezultatom sieci mobilnej i porównanie ich z informacjami dostępnymi w ofercie marketingowej, ale oferuje wiele innych funkcji.

 

rfbenchmark lite 1

 

Przede wszystkim użytkownicy aplikacji mają dostęp do aktualnego poziomu sygnału i wykonania testu jakości internetu w danej lokalizacji. Wszystkie elementy są odpowiednio wizualizowane, co pomaga w szybkim i dokładnym przyswojeniu informacji (m.in. poziomy sygnałów oraz wyniki pomiarów w heksagonalnych obszarach na mapie).

RFBenchmark Lite pozwala na mierzenie najważniejszych wskaźników dla technologii 2G, 3G, 4G, 5G oraz WiFi i jest dostępna za darmo na urządzenia z systemem Android.Autor |2022-01-11T12:32:47+02:0011 stycznia 2022 13:20|Kategorie: Aplikacje, Inne, Internet, Newsy, Raporty i prezentacje, Rynek, Wydarzenia|Tagi: , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.