Jesteś tutaj:-, Internet, Newsy, Raporty i prezentacje, Rozrywka, Rynek, Wydarzenia-Najlepsze krakowskie wydarzenia online, czyli platforma Play Kraków

Najlepsze krakowskie wydarzenia online, czyli platforma Play Kraków

11 września wystartowała platforma Play Kraków. Operatorem serwisu stworzonego na zlecenie Miasta Krakowa zostało Krakowskie Biuro Festiwalowe (KBF). Play Kraków to platforma VOD bazująca na autorskim rozwiązaniu firmy Insys Video Technologies, która umożliwia udział w wielu wydarzeniach kulturalnych online poprzez wykupienie dostępu do wybranej pozycji w serwisie.

 

„Wydarzenia kulturalne stanowią nieodłączną część naszego życia. Świadczy o tym mnogość projektów, festiwali i imprez, które od lat realizowane są w Krakowie na najwyższym światowym poziomie. Nadszedł czas, by zrobić kolejny krok. Jako KBF zostaliśmy wybrani przez Miasto Kraków do pełnienia funkcji operatora i wydawcy platformy Play Kraków, za pośrednictwem której nie tylko krakowianki i krakowianie będą mogli zobaczyć najlepsze wydarzenia prosto z naszego miasta. Będą one dostępne w całej Polsce” – mówi Izabela Helbin, dyrektor Krakowskiego Biura Festiwalowego. „Oczywiście w Krakowie wszyscy są mile widziani, a organizowane tu wydarzenia są otwarte i dostępne, jeśli jednak melomani, miłośnicy teatru, a także entuzjaści wszelkich form prezentacji muzyki, literatury, teatru i filmu nie będą mogli przyjechać do Krakowa, zachęcamy ich do wirtualnego udziału w życiu kulturalnym Krakowa za pośrednictwem tej właśnie platformy” – dodaje dyrektor KBF.

 

Projekt Play Kraków jest oparty na najnowszej wersji platformy Insys VOD. To kompleksowe i elastyczne rozwiązanie skierowane do organizacji, które posiadają bibliotekę materiałów wideo i chcą monetyzować te treści udostępniając je w internecie. Platforma oferuje odbiorcom nowoczesny interfejs i wzbogacona jest o funkcjonalności takie jak np. geoblokadę, mechanizm rekomendacji oraz promocji treści poprzez dedykowane listy, banery graficzne i wideo.

 

„Obecna sytuacja spowodowana pandemią koronawirusa doprowadziła do nałożenia ograniczeń sanitarnych związanych z organizacją wielu wydarzeń. Nasze rozwiązanie – Insys VOD – spełnia wymagania klienta i pozwala przenieść eventy do świata online’owego. Platformę dopasowaliśmy w pełni do oczekiwań i preferencji Miasta Krakowa” – mówi Norbert Kaczmarek, Key Account Manager w Insys Video Technologies. „Play Kraków jest dostępny dla użytkowników w aplikacjach mobilnych (Android i iOS) oraz przez przeglądarkę internetową, dzięki czemu odbiorcy są w stanie obejrzeć wybrane wydarzenia na swoich ulubionych urządzeniach” – komentuje Kaczmarek.

Autor |2020-09-11T07:51:27+02:0011 września 2020 07:51|Kategorie: Inne, Internet, Newsy, Raporty i prezentacje, Rozrywka, Rynek, Wydarzenia|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile