Jesteś tutaj:-, Inne, Internet, Newsy, Rynek, Wydarzenia-Deutsche Telekom i Ericsson zacieśniają partnerstwo kontraktem 5G

Deutsche Telekom i Ericsson zacieśniają partnerstwo kontraktem 5G

Ericsson i Deutsche Telekom AG, największy pod względem przychodów dostawca usług telekomunikacyjnych w Europie, umocnili swoje partnerstwo dzięki nowej wieloletniej umowie na wdrożenie sieci dostępu radiowego 5G (RAN) w całych Niemczech.

  • Deutsche Telekom wybiera firmę Ericsson do wdrożenia radiowej sieci dostępowej (RAN) 5G, po udanej modernizacji przez Ericsson sieci 2G / 3G / 4G
  • Produkty i rozwiązania Ericsson Radio System zostaną wykorzystane do wdrożenia sieci 5G RAN w całym kraju
  • Deutsche Telekom wykorzysta Ericsson Spectrum Sharing do elastycznego zarządzania ruchem 4G i 5G

 

 

Zgodnie z warunkami umowy, kilka witryn mobilnych zostanie zaktualizowanych do najnowszego standardu technologii 5G w ciągu najbliższych kilku lat, przy użyciu produktów i rozwiązań Ericsson Radio System. Umowa 5G jest następstwem udanej modernizacji sieci radiowych 2G, 3G i 4G, która miała miejsce w ciągu ostatnich dwóch lat.

Wdrożone zostanie wielokrotnie nagradzane rozwiązanie Ericsson Spectrum Sharing, umożliwiając Deutsche Telekom dynamiczne zarządzanie ruchem 4G i 5G w swojej sieci poprzez efektywne wykorzystanie istniejącego widma, zwiększenie zasięgu, wydajności i mobilności.

Claudia Nemat, członek zarządu ds. innowacji i technologii w Deutsche Telekom AG, mówi: „Cieszymy się, że naszym partnerem zostaje wiodący dostawca 5G, firma Ericsson, który w przeszłości przekonał nas do modernizacji naszej mobilnej sieci dostępowej. Po niezawodnej i terminowej modernizacji poprzeczka dla wprowadzenia 5G jest oczywiście wysoka. ”

Arun Bansal, President of Europe and Latin America, Ericsson, powiedział: „Umowa 5G jest świadectwem wyjątkowego, długoterminowego partnerstwa, które zawarliśmy z Deutsche Telekom, zarówno w Niemczech, jak i w całej Europie. Dzięki naszemu globalnemu doświadczeniu i wiodącej technologii, wspólnie z DT, wdrożymy światowej klasy sieć 5G w Niemczech. Nie możemy się doczekać kolejnego rozdziału naszej współpracy ”.

Firmy współpracują ściśle ze sobą również w zakresie wyposażenie przedsiębiorstw przemysłowych w prywatne sieci komórkowe, tzw. Sieci kampusowe. Ostatnio partnerzy wspólnie wyposażyli poszczególne fabryki BMW i OsramAutor |2020-08-07T08:43:12+02:007 sierpnia 2020 09:30|Kategorie: Aplikacje, Inne, Internet, Newsy, Rynek, Wydarzenia|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.