Jesteś tutaj:-, Inne, Internet, Newsy, Opinie ekspertów, Oprogramowanie, Rynek, Targi i konferencje, Wydarzenia-Computerworld Top 200: Grupa SER po raz kolejny liderem ECM w Polsce

Computerworld Top 200: Grupa SER po raz kolejny liderem ECM w Polsce

Czasopismo Computerworld opublikowało swój coroczny ranking „Top 200”, w którym ocenia polski rynek informatyczny w różnych kategoriach. W tegorocznym rankingu Grupa SER nie tylko zajęła wysokie miejsca w 21 kategoriach, lecz także po raz kolejny została uznana za największego dostawcę rozwiązań ECM w Polsce.

Computerworld, czołowy polski magazyn informatyczny, w swoim rankingu Top 200 co roku analizuje dane ekonomiczne i siłę rynkową prawie 400 dostawców rozwiązań IT na polskim rynku. Pomaga tym samym menedżerom ds. IT i ich firmom znaleźć odpowiednich dostawców oprogramowania. Tegoroczna analiza pokazała, że w ciągu ostatniego roku całkowite przychody polskiego rynku informatycznego wzrosły o solidne 4,6%, a największy wzrost miał miejsce wśród rozwiązań dla bankowości, handlu detalicznego i administracji publicznej.

Dla Grupy SER w Polsce rok 2019 był również bardzo udany. Oprócz uzyskania pozycji lidera na rynku ECM, zdobyła też nowych klientów wśród znanych polskich firm. Wśród nowych klientów są dwa z największych polskich banków, co świadczy o kompetencjach oraz zaufaniu do firmy ze strony sektora bankowego i finansowego.

 

Grupa SER na szczycie

Grupa SER jest nie tylko największym dostawcą rozwiązań ECM w Polsce. Jej oferta SaaS podskoczyła w rankingu o cztery miejsca do 10. (z 14. w 2019 r.). Marcin Somla, dyrektor Grupy SER w Polsce, bardzo się cieszy z wysokich wyników: „Jesteśmy bardzo dumni z zajęcia wysokich miejsc w rankingu. Ostatnio mieliśmy w Polsce do czynienia ze zwiększeniem popytu na rozwiązania do inteligentnego zarządzania informacjami i automatyzacji procesów. Nasze pozycje w rankingu potwierdzają rosnące znaczenie projektów SaaS oraz chmury dla naszych klientów, którzy podczas cyfrowej transformacji potrzebują zwinnych rozwiązań z elastycznymi opcjami wdrożenia. Wielką zaletą jest dla nich fakt, że platforma Doxis4 może być dostarczona w infrastrukturze lokalnej, w chmurze lub jako instalacja hybrydowa”.

Grupa SER zajęła wysokie pozycje w wielu kluczowych kategoriach rankingu:

  1. miejsce — Dostawca rozwiązań ECM w Polsce
  2. miejsce — Dostawca rozwiązań dla sektora edukacji
  3. miejsce — Dostawca rozwiązań dla sektora przemysłu, produkcji i budownictwa
  4. miejsce — Dostawca rozwiązań dla przedsiębiorstw i dużych korporacji
  5. miejsce — Dostawca rozwiązań w chmurze
  6. miejsce — Dostawca rozwiązań dla sektora opieki zdrowotnej
  7. miejsce — Dostawca rozwiązań dla sektora handlu detalicznego
  8. miejsce — Dostawca usług informatycznych (usługi specjalistyczne)
  9. miejsce — Najbardziej rentowna spółka informatyczna w Polsce (mierzone wg zysku netto)

W ogólnym rankingu IT, obejmującym prawie 400 firm, Grupa SER zajęła 44. miejsce.

 

SER Group poszerza swoją działalność w Polsce

„Jesteśmy liderem polskiego rynku ECM od 2017 roku. Uważamy, że jest to wynikiem naszej ciężkiej pracy, osiągnięć oraz bliskich relacji z naszymi polskimi klientami. Cały czas konsekwentnie się rozwijaliśmy i rozszerzyliśmy zarówno nasz zespół, jak i sieć partnerów w Polsce. Zdobyliśmy też wielu nowych klientów. Obecnie mamy doskonałe warunki do tego, aby nadal wspierać naszych klientów w stawieniu czoła wyzwaniom związanym z zarządzaniem informacją, z którymi mają do czynienia w 2020 roku” — wyjaśnia Morad Rhlid, dyrektor zarządzający SER Solutions International.

Pandemia COVID-19 pokazała, jak ogromne znaczenie dla zachowania ciągłości biznesowej mają rozwiązania do współpracy i zarządzania dokumentami oraz procesy realizowane całkowicie cyfrowo. Firmy i ich pracownicy są w stanie niezawodnie pracować i oferować swoim klientom oczekiwany przez nich poziom obsługi tylko wtedy, gdy mają dostęp do odpowiednich informacji w dowolnym miejscu i czasie. Doxis4 Grupy SER w ramach jednej platformy udostępnia firmom ogromną liczbę rozwiązań, za pomocą których mogą zarządzać informacjami i procesami w całym przedsiębiorstwie.Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.