Jesteś tutaj:-, Bez kategorii, Inne, Internet, Internet stacjonarny, Newsy, Sprzęt, Sprzęt sieciowy, Top7-Multy Mini – rozszerzenie istniejącego systemu bezprzewodowego Multy X

Multy Mini – rozszerzenie istniejącego systemu bezprzewodowego Multy X

Multy Mini to nowe urządzenie rozbudowujące możliwości już istniejącego modelu Multy X. Moc, zasięg oraz wygoda zostały zamknięte w kompaktowej i estetycznej obudowie.

Multy Mini został zaprojektowany w celu rozszerzenia istniejącego systemu bezprzewodowego Multy X i zachowania jednej nazwy sieci w całym domu.

Multy Mini

Multy Mini jest nowością w rodzinie produktów Multy oferowanej przez Zyxel Communications. Urządzenie przeznaczone jest do rozbudowy istniejącej sieci opartej o model Multy X. Jego możliwości pozwalają zapewnić zasięg sieci na dodatkowej powierzchni 185 metrów kwadratowych. Wykorzystując wydajny wzmacniacz sygnału oraz sześć anten o różnej polaryzacji, Multy Mini zapewnia mocny, stabilny sygnał, który eliminuje martwe punkty w pomieszczeniach. Urządzenie pracuje w technologii roamingu, pozwalającej na ciągłość połączenia użytkownika z siecią przy przemieszczaniu się po domu i przełączaniu pomiędzy punktami dostępowymi.

Intuicyjna instalacja i szybkie ładowanie

Konfiguracja Multy Mini jest równie szybka i prosta, co modelu Multy X. Intuicyjnie zaprojektowana aplikacja Multy App automatycznie wykrywa i synchronizuje urządzenie w ciągu zaledwie kilku minut. Dzięki możliwości łatwego dodawania do pięciu jednostek Multy Mini do oryginalnego systemu Multy X, sieć może zostać znacznie rozwinięta przy niewielkim nakładzie pracy i bez zbędnych komplikacji.

Przy opracowywaniu Multy Mini celem było wykorzystanie doświadczeń zebranych dzięki Multy X i rozszerzenie oferty stosownie do potrzeb użytkowników – mówi Aleksander Styś, VAR Account Manager w Zyxel Communications. – Multy Mini to wygoda, niezawodność i prostota obsługi – dodaje.

Multy Mini

Model Multy Mini dostępny jest zarówno osobno, jak i w komplecie z modelem Multy X. Opcja samodzielnego urządzenia przeznaczona jest dla osób korzystających już z Multy X i chcących powiększyć zasięg swojej sieci. Model Mini jest bowiem kompatybilny wyłącznie z modelem X.

 



Autor |2019-03-07T18:47:44+02:007 marca 2019 19:00|Kategorie: Aplikacje, Bez kategorii, Inne, Internet, Internet stacjonarny, Newsy, Sprzęt, Sprzęt sieciowy, Top7|Tagi: , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.