Jesteś tutaj:-, Huawei, Inne, Internet, Newsy, Oprogramowanie, Rynek, Sprzęt, Targi i konferencje, Top7, Wydarzenia-Maxis i Huawei podpisali porozumienie na rzecz przyspieszenia wdrożenia 5G

Maxis i Huawei podpisali porozumienie na rzecz przyspieszenia wdrożenia 5G

Podczas Mobile World Congress 2019 (MWC 2019) Huawei i Maxis, wiodący dostawca konwergentnych usług komunikacyjnych i cyfrowych, podpisali porozumienie, które zakłada, że obie strony będą współpracowały w celu przyspieszenia wdrożenia technologii 5G w Malezji. Przedmiotem porozumienia jest współpraca w zakresie kompleksowych testów technologii 5G obejmujących systemy i usługi end-to-end.

 

W imieniu Maxis porozumienie podpisali Gokhan Ogut, desygnowany CEO oraz Morten Bangsgaard, Chief Technology Officer. Huawei reprezentował Guo Ping – Rotating Chairman Huawei, Jeffery Liu – President of Southern Pacific Region oraz Michael Yuan – CEO Huawei w Malezji.

 

– Maxis już dawno rozpoczął swoją podróż 5G. Obecnie skupiamy się na testowaniu technologii w terenie, inwestycjach i rozwoju naszej infrastruktury sieciowej, aby być gotowym na przyszłość, w której inteligentne rozwiązania będą częścią codziennego życia. Cieszymy się, że dzięki współpracy w ramach testów 5G z Huawei, który jest światowym liderem w dziedzinie technologii i naszym długoletnim partnerem, możemy być pionierem we wprowadzaniu najnowszych technologii do Malezji. Maxis utrzymuje pozycję lidera w Malezji w dziedzinie szybkości, jakości i wydajności sieci oraz chce dostarczać w przyszłościnajlepsze innowacje z obszaru 5G zarówno dla konsumentów, jak i przedsiębiorstw – powiedział Gokhan Ogut, desygnowany CEO Maxis.

 Huawei MWC Maxis i Huawei podpisali porozumienie

 

– Chcielibyśmy podziękować Maxis za lata zaufania i wsparcia. Rozwój 5G wymaga współpracy wszystkich partnerów, którzy pracują razem, aby wspólnie wprowadzać innowacje. Jesteśmy bardzo szczęśliwi mogąc podpisać porozumienie z Maxis, które pokazuje zaangażowanie obu firm w tworzenie przyszłości 5G w Malezji. Jako wiodący globalny dostawca infrastruktury ICT, Huawei jest zaangażowany w pomoc firmie Maxis w rozszerzaniu jej działalności i znajdowaniu dróg do dalszego rozwoju dzięki naszym kompleksowym, uproszczonym rozwiązaniom 5G dla różnych scenariuszy. Do tej pory podpisaliśmy ponad 30 umów handlowych w Europie, Azji i na Bliskim Wschodzie oraz dostarczyliśmy ponad 40 000 stacji bazowych 5G – powiedział Michael Yuan, CEO Huawei w Malezji.Autor |2019-03-01T18:13:38+02:001 marca 2019 19:00|Kategorie: Aplikacje, Huawei, Inne, Internet, Newsy, Oprogramowanie, Rynek, Sprzęt, Targi i konferencje, Top7, Wydarzenia|Tagi: , , , , |3 komentarze

3 komentarze

  1. DontbeAfraid 3 marca 2019 w 18:29 - Odpowiedz

    Żeby tylko Polska nie popełniła błędu bo i tak kraj ma za sobą zbyt dużo niewłaściwych wyborów i zrezygnowała z rozwiązań Huawei.

  2. smoku 5 marca 2019 w 16:13 - Odpowiedz

    Rozwój sieci 5G będzie kluczowy w wielu sektorach, które mogą na tym sporo skorzystać.

  3. Jacek 31 marca 2019 w 23:58 - Odpowiedz

    Niektóre kraje powoli zaczynają podpisywać umowy, żebyśmy nie zostali na szarym końcu. Na szczęści całej Unii zależy na szybki wprowadzeniu 5G na terytorium UE, więc nie powinno być źle, chociaż u nas to jeszcze nawet starych norm nie dopasowali do europejskiego standardu.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.