Jesteś tutaj:-, Inne, Newsy, Pozostałe, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Wydarzenia-INSTAX Pal – aparat cyfrowy który mieści się w dłoni

INSTAX Pal – aparat cyfrowy który mieści się w dłoni

INSTAX Pal – jedyny w swoim rodzaju cyfrowy aparat fotograficzny INSTAX, który mieści się w dłoni. Spraw, by małe chwile wydały się wielkie. 

FUJIFILM Europe GmbH, Dział Imaging Solutions, ogłasza wprowadzenie pierwszego w historii marki aparatu cyfrowego mieszczącego się w dłoni INSTAX Pal (zwanego dalej „INSTAX Pal”). Najnowszy aparat marki INSTAX pozwala użytkownikom z utrwalić w kadrach wszelkie chwile życia: i te drobne, i te bardziej istotne. We współpracy z drukarkami do smartfonów serii INSTAX Link (dalej zwanymi „serią INSTAX Link”), aparat INSTAX Pal to nowa i ekscytująca metoda fotografowania.

114124747 small (High res) INSTAX Pal   Staple shots   Hero shot   all colours

Ten nowy kompaktowy aparat cyfrowy mieści się w dłoni i za pośrednictwem protokołu Bluetooth może wysyłać zdjęcia bezpośrednio na smartfon do dedykowanej aplikacji INSTAX Pal. Gdy wszystko jest gotowe, użytkownik może wydrukować swoje ulubione zdjęcia albo z pomocą jednego z modeli drukarek do smartfonów serii INSTAX Link*, albo korzystając z natychmiastowego aparatu hybrydowego INSTAX mini Evo lub INSTAX mini LiPlay. Oznacza to dla użytkownika sporą elastyczność, bo zdjęcia wykonane aparatem INSTAX Pal mogą być drukowane w formatach mini, SQUARE i WIDE. Nowy aparat pozwala też tworzyć cyfrowe zdjęcia INSTAX, które można zapisać w smartfonie i udostępnić w mediach społecznościowych.

 

1645974843 small INSTAX Pal Product 14

 

Kieszonkowych rozmiarów aparat cyfrowy pozwala z łatwością fotografować jedną ręką, a szerokokątny obiektyw sprawia, że świetnie nadaje się do zdjęć grupowych.

 

Ale to nie koniec ekscytujących możliwości, jakie oferuje nowy sprzęt INSTAX.

  • Fotografowanie zdalne przy użyciu dedykowanej aplikacji na smartfony umożliwia użytkownikom stanie się częścią obrazu. Aplikacja pozwala na sprawdzenie kompozycji ujęcia za pomocą smartfona przed zdalnym zwolnieniem migawki aparatu INSTAX Pal.
  • Fotografowanie interwałowe pozwala użytkownikowi na wykonywanie serii ujęć z 3-sekundowymi przerwami. Zdjęcia te następnie można edytować z poziomu aplikacji i wybrać najlepszy kadr.
  • Animacja INSTAX łączy wiele ujęć w pojedynczy filmik wideo, na którym ta sekwencja ujęć zostanie przedstawiona w postaci zbliżonej do flipbooka (zwanego też kineografem). Gdy użytkownik zechce wydrukować Animację INSTAX, stanie się ona wydrukiem INSTAX z kodem QR, który będzie można następnie zeskanować, by obejrzeć wygenerowany klip wideo.
  • Tryb L [Link] umożliwia użytkownikowi połączenie aparatu INSTAX Pal bezpośrednio z drukarką serii INSTAX Link przez Bluetooth. Następnie, zupełnie jak ma to miejsce w przypadku innych aparatów natychmiastowych, zdjęcia będą drukowane automatycznie natychmiast po ich zrobieniu.
  • Odłączany pierścień wielofunkcyjny można wykorzystać jako poręczny pasek na nadgarstek, prosty wizjer lub jako statyw pod aparat podczas zdalnego fotografowania.

 

Dodatkowo istnieje możliwość nagrania osobistego sygnału audio, który można ustawić jako sygnał odtwarzany przed zwolnieniem migawki aparatu. Użytkownik może dzięki temu nadać urządzeniu nieco osobistego charakteru. INSTAX Pal dostępny jest w 5 kolorach: Milky White, Powder Pink, Pistachio Green, Lavender Blue i Gem Black. Wraz z rynkowym debiutem aparatu do sprzedaży trafią również dedykowane silikonowe etui INSTAX Pal Design Silicone Case i nowy film natychmiastowy w formacie mini „Soft Lavender”.

 

1193129205 small INSTAX Pal Lifestyle 16

 

Cena i dostępność:

Nowy aparat cyfrowy Fujifilm INSTAX Pal dostępny będzie w sugerowanej przez producenta cenie detalicznej 459,00 PLN (z VAT) za wersje kolorystyczne Milky White, Powder Pink, Pistachio Green, Lavender Blue oraz 549,00 PLN (z VAT) za wersję Gem Black. Aparat będzie dostępny w sklepach 5 października 2023 r.

Etui INSTAX Pal Design Silicone Case w sprzedaży powinno pojawić się 5 października 2023 r.

Film natychmiastowy INSTAX mini Soft Lavender dostępny będzie od 5 października 2023 r. Po więcej informacji nt. nowego wariantu filmu natychmiastowego INSTAX mini zapraszamy na stronę instax.pl.

 

*Kompatybilne urządzenia serii INSTAX Link: drukarki do smartfonów INSTAX mini Link, INSTAX mini Link2, INSTAX SQUARE Link i INSTAX Link WIDE

 

Autor |2023-09-21T13:07:13+02:0021 września 2023 14:00|Kategorie: Foto, Inne, Newsy, Pozostałe, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Wydarzenia|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.