Jesteś tutaj:-, Foto, Inne, Newsy, Oprogramowanie, Pozostałe, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Wydarzenia-Kamera DreamGenerator zamienia zdjęcia w dzieła sztuki

Kamera DreamGenerator zamienia zdjęcia w dzieła sztuki

Kyle Goodrich, projektant produktów rzeczywistości rozszerzonej, aktualnie pracujący w firmie Snapchat, stworzył DreamGenerator, kompaktowy aparat, który przetwarza zdjęcia przy użyciu Stable Diffusion.

Przetwarzanie rozpoczyna się w momencie naciśnięcia spustu migawki przez użytkownika. Styl przetwarzania można wybrać przed zrobieniem zdjęcia. Wygląda to następująco:

 

 

Algorytmy poprawiają jakość obrazu i zmieniają go w sposób niewyobrażalny. Czasami sztuczna inteligencja przesadza, zaczyna szaleć i tworzy coś zupełnie nowego z oryginalnego zdjęcia. Przykład udanej pracy poniżej:

AQAKIMmmDx86VYrmn1qi zVoqq3OBrJRYttyARkdFxY XjI5kc8Oz1Ct W8QpFodBmMt3dv4ObYGzILSW2af xmt Lg

Zdjęcie: _kylegoodrich / Twitter

 

Stable Diffusion w kamerze nakłada „obrazy” na istniejące obiekty. W sumie dostępnych jest 30 trybów: od zombie do Dzikiego Zachodu.

Kamera została stworzona w jednym egzemplarzu. Obecnie korzysta z niej sam Kyle Goodrich. Entuzjasta nie planuje wejść na rynek globalny, ale subskrybenci proszą wynalazcę o stworzenie podobnej „rzeczy” z natychmiastowym przetwarzaniem w formacie aplikacji do smartfonów, aby można było otrzymywać arcydzieła sieci neuronowej natychmiast, podczas fotografowania na swoim urządzeniu.

Autor |2023-07-21T16:04:22+02:0021 lipca 2023 16:30|Kategorie: Aplikacje, Foto, Inne, Newsy, Oprogramowanie, Pozostałe, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Wydarzenia|Tagi: , , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile