Jesteś tutaj:-, Bez kategorii, Foto, Gadżety, Inne, Internet, LTE, Newsy, Operatorzy, Pozostałe, Rozrywka, Rynek, Sprzęt, Top30, Top7-Razem raźniej: z połączenia aplikacji GoPro i Quik powstało jedno niezwykłe narzędzie do montażu na urządzeniach przenośnych

Razem raźniej: z połączenia aplikacji GoPro i Quik powstało jedno niezwykłe narzędzie do montażu na urządzeniach przenośnych

Masz pełną bibliotekę treści? GoPro przychodzi z pomocą. Najnowsza aktualizacja do aplikacji GoPro umożliwia wydajniejsze i nowocześniejsze przeglądanie, edytowanie oraz udostępnianie materiałów. Aktualizacja przenosi najlepsze funkcje edycji wideo z aplikacji Quik do aplikacji GoPro oraz odświeża wygląd interfejsu.

Wprowadza także poprawione narzędzia do tworzenia historii i unowocześnione filtry a to wszystko dzięki nowemu, niezwykle wydajnemu silnikowi. Jest to pierwsza z serii aktualizacji aplikacji GoPro, które mają przekształcić aplikację w środowisko do kompleksowej obróbki materiałów, zawierające wszystkie niezbędne narzędzia do obsługi kamery GoPro za pomocą smartfonu.

 

Użytkownicy aplikacji GoPro w pierwszej kolejności zwrócą uwagę na odświeżoną szatę graficzną, nowoczesny interfejs oraz bardziej intuicyjną nawigację. Jednak najważniejszą zaletę nowej aktualizacji stanowią udoskonalone narzędzia do tworzenia historii. Praca z wieloma nagraniami jednocześnie została usprawniona dzięki lepszemu wyszukiwaniu istotnych chwil w zarejestrowanych materiałach, z których aplikacja GoPro automatycznie przygotowuje efektowne montaże QuikStory ze zdjęciami i fragmentami filmów. Te historie będą zawierać ujęcia ostatnio nagrane za pomocą kamery GoPro, ale użytkownicy mogą też do nich dodać zdjęcia oraz filmy z pamięci swojego smartfonu.

 

Kolejną funkcją, w którą wyposażono aplikację GoPro, jest dodawanie i zestawianie wielu filtrów w jednym filmie QuikStory. Aktualizacja udostępnia użytkownikom ponad 20 różnychfiltrów oraz umożliwia zastosowania kilkufiltrów w jednym projekcie. Efektem końcowym jest zaawansowane narzędzie do edycji z nieograniczonymi możliwościami tworzenia. 

 

Zaktualizowana aplikacja GoPro jest dużo bardziej elastyczna dzięki usunięciu ograniczeń szkiców roboczych istniejących w poprzedniej wersji aplikacji. Od teraz filmy QuikStory są przechowywane w formacie nadającym się do edycji, co pozwala na nanoszenie poprawek w dowolnym momencie. Jest to najważniejsze ulepszenie w stosunku do poprzedniej wersji edytora Quik. Użytkownicy mają teraz do dyspozycji bardziej wydajne narzędzie do zarządzania plikami multimedialnymi i swoimi projektami. 

 

Już teraz użytkownicy mogą zacząć eksperymentować z nowymi narzędziami i czerpać korzyści z włączenia funkcji aplikacji Quik do aplikacji GoPro. A to dopiero początek. Dążąc do stworzenia kompleksowego narzędzia, w planach mamy kolejne udoskonalenia, takie jak funkcja montażu pojedynczych nagrań, nowe motywy nadające zdjęciom i filmom jakość zbliżoną do produkcji publikowanych przez GoPro, a także rozszerzone możliwości dodawania nagrań z innych źródeł do filmów montowanych w aplikacji GoPro.

 

Aby dowiedzieć się więcej o aktualizacjach aplikacji GoPro i jej transformacji w kompleksowe narzędzie do montażu, trzeba wejść na  blog The Inside Line. Pobrać bezpłatną aplikację GoPro można na  GoPro.com.Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.