Jesteś tutaj:-, Aplikacje, Apple, Bez kategorii, e-Sport, Foto, Gadżety, Google, Inne, Inne, Internet, iPhone, LTE, Microsoft, Newsy, Operatorzy, Pozostałe, Raporty i prezentacje, Rozrywka, Rynek, Samsung, Sprzęt, Sprzęt sieciowy, Targi i konferencje, Top30, Top7, Wydarzenia-Pilot Era – pierwsza kamera All-in-One All-in-One 8K 360° VR w promocyjnej cenie na Indiego

Pilot Era – pierwsza kamera All-in-One All-in-One 8K 360° VR w promocyjnej cenie na Indiego

Pilot Era to kamera 360° VR all-in-one. Kamera zawiera szereg innowacyjnych technologii, które mają, według producenta,  zmienić świat VR i tworzenia treści, zbliżając go do głównego nurtu. Koncepcja projektowania Pilot Era koncentruje się na poprawie wydajności. 

Pilot Era to profesjonalna kamera 8K 360° VR, która  posiada cztery 1/2,3-calowe sensory firmy Sony o rozdzielczości 12 Megapikseli każdy oraz cztery szerokokątne obiektywy. Pozwala to robić zdjęcia sferyczne, zdjęcia panoramiczne i kręcić 360-stopniowe filmy, które nadają się do oglądania w wirtualnej rzeczywistości.

Pilot Era – pierwsza kamera All-in-One All-in-One 8K 360° VR w promocyjnej cenie na Indiego
Pilot Era posiada ekran dotykowy o wysokiej rozdzielczości i przyjazny dla użytkownika system operacyjny (zasilany przez system operacyjny Android), który niemal przypomina telefon komórkowy. Ponadto, regularnie wprowadzany są  aktualizacje i ulepszenia oprogramowania. Do pracy z kamerą można użyć aplikacji mobilnej Pilot Go, czy wykorzystywać jako samodzielne urządzenie typu all-in-one bez wykorzystywania telefonu lub komputera – wbudowane oprogramowanie obsługuje składanie obrazu 360, podgląd, publikowanie i dostosowywanie ustawień.

Jak twierdzi producent, istniejące aparaty fotograficzne 360° VR  są duże, niezdarne, trudne w użyciu i wymagają użycia telefonu komórkowego  lub komputera do wykonania nawet podstawowych operacji; Pilot Era wykorzystuje najwyższej klasy sprzęt i starannie zoptymalizowane algorytmy snitchingu w kamerze, cztery obiektywy  szerokokątne V122° H185° D185°, a czujniki Sony są w stanie uchwycić każdy szczegół. Do tego  HDR, ISO, EV, WB i inne ustawienia spełniające wszystkie potrzeby profesjonalistów.

 

 

Pilot Era – pierwsza kamera All-in-One All-in-One 8K 360° VR w promocyjnej cenie na Indiego

Dzięki temu wszystkiemu można cieszyć się niezwykle ostrymi szczegółami w każdej klatce filmu wideo i zdjęć 8K 360°. Pilot Era umożliwia nagrywanie panoramicznych filmów wideo i zdjęć w rozdzielczości do 8K i automatycznie zszywa je wewnątrz aparatu. Pilot Era pozwala zaoszczędzić więcej czasu, sprawia, że tworzenie treści panoramy 8K staje się bardziej wydajne!

Pilot Era jest w stanie przesyłać treści panoramiczne w rozdzielczości 4K przez wbudowany serwer lub serwer niestandardowy bez użycia komputera za pośrednictwem bezprzewodowego połączenia komórkowego/dwupasmowego Wi-Fi 4G. Trzeba zalogować się na swoje konto, wystarczy jedno kliknięcie, aby przejść do serwisu Facebook/Youtube/innych i podzielić się wspaniałymi momentami z przyjaciółmi.

Era pilot jest również  starannie zoptymalizowany dla fotografów ulicznych – ma wbudowany ultra-precyzyjny GPS i obsługuje jedno kliknięcie wgrywania do Google Maps i tworzenia Google StreetView.

 

Pilot Era – pierwsza kamera All-in-One All-in-One 8K 360° VR w promocyjnej cenie na Indiego

Kamera waży 690 g i dzięki kompaktowym  rozmiarom (159 x 61,4 x 61,4 mm) mieści się w jednej ręce. Na spodzie znajduje się gwint do mocowania na statywie, co jest przydatne podczas robienia zdjęć i timelapse-wideo. Za pomocą Pilot Era można robić zdjęcia w rozdzielczości 4K lub 8K a także nagrywać filmy w formacie 4K przy 30 FPS, 6K przy 30 FPS i 8K przy 24 FPS. Pilot Era obsługuje również streamowanie w rozdzielczości 4K bez użycia dodatkowego sprzętu.

Pisofttech sprzedaje Pilot Era na Indiegogo teraz za  1799 Dolarów(~6660 złotych). Liczba jest ograniczona  do 50 sztuk a czas promocji jest ograniczony i wynosi tylko dobę. Póżniej cena będzie wynosić 1999 Dolarów (~7400 złotych). Ci, którzy wcześniej zapiszą się na newsletter otrzymają rabat na 800 Dolarów.

Kamery zamówione na portalu Indiegogo będą dostarczane za miesiąc.

 Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.