Jesteś tutaj:-, Foto, Inne, Newsy, Oprogramowanie, Rozrywka, Sprzęt, Top7-Inteligentne okno Atmoph z ogromnym wyświetlaczem

Inteligentne okno Atmoph z ogromnym wyświetlaczem

W rzeczywistości, Atmoph nie jest prawdziwym oknem tylko dużym ekranem z „inteligentnymi” funkcjami. Można na nim wyświetlić tysiące różnych grafik i filmów, aby utworzyć efekt plaży lub innego krajobrazu.

Ekran ma przekątną 27 cali, co w porównaniu do rozmiarów większości zwykłych okien jest raczej niewiele. Można na nim uruchamiać nie tylko filmy z krajobrazami ale także inne informacje — czas, pogodę, muzykę, kalendarz, zdjęcia i inne. Dodatkowo można połączyć ze sobą okna Atmoph i zsynchronizować je.

 

Animated GIF - Find & Share on GIPHY

 

W oknie można również uruchamiać transmisji online. Wewnątrz ramy wbudowano głośniki, więc nie trzeba podłączać dodatkowych źródeł dźwięku. Dostępna jest też wersja z wbudowaną kamerą, która będzie śledziła wzrok człowieka i dostosowywała obraz do kątów widzenia.

 

 

Cyfrowym oknem można zarządzać za pomocą smartfona lub specjalnego pilota. Można go także podłączyć do głosowego asystenta.

 

Cena

Wersja podstawowa dostępna jest w przedsprzedaży i kosztuje 279 Dolarów (około 1060 Zł). Dostawy planowane są na wrzesień 2019 roku. Projekt uruchomiono na platformie crowdfundingowej Indiegogo i twórcom udało się już zebrać ponad 91 000 Dolarów z zaplanowanych 50 000$.Autor |2019-04-08T10:43:11+02:008 kwietnia 2019 10:43|Kategorie: Aplikacje, Foto, Inne, Newsy, Oprogramowanie, Rozrywka, Sprzęt, Top7|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.