Jesteś tutaj:-, Bezpieczeństwo, Inne, Internet, Newsy, Oprogramowanie, Praca, Raporty i prezentacje, Rynek, Wydarzenia-Yale ogłasza współpracę z Zipato® – platformą inteligentnej automatyki domowej

Yale ogłasza współpracę z Zipato® – platformą inteligentnej automatyki domowej

Poznaj nową generację ochrony domu dzięki Zipato® i Yale

Yale, wiodący dostawca inteligentnych zabezpieczeń domowych, właśnie ogłosił nową współpracę z Zipato®, platformą do sterowania i automatyzacji.

Zipato® to najbardziej inteligentny sposób ochrony domu przed włamaniem, pożarem, zalaniem, gazem i innymi niepożądanymi zdarzeniami. Użytkownicy Zipato mogą łatwo zarządzać swoim systemem ochrony, gospodarowaniem energią, ochroną bezpieczeństwa i opieką zdrowotną w jednym systemie automatyki. Dzięki nowej integracji z zamkiem Linus® Smart Lock, Twój system zabezpieczenia domu może być jeszcze inteligentniejszy za sprawą inteligentnej kontroli dostępu.

 

Снимок экрана 2022 04 28 в 10.00.48

 

Spraw, aby Twój dom był inteligentniejszy i bezpieczniejszy

Wzmocnij bezpieczeństwo swojego domu, łącząc Linus® Smart Lock, Yale Wi-Fi Connect Bridge i Zipato®. Za pomocą aplikacji Zipato® użytkownicy mogą programować Linus® tak, aby zaryglowywał i odryglowywał drzwi w określonych godzinach, wysyłał powiadomienia tekstowe, wideo oraz zdjęcia na telefon, gdy drzwi są odryglowane. Zdalnie ustawi alarm z dowolnego miejsca na świecie, aby dezaktywował się, gdy wrócisz do domu!

Kontrola dostępu do domu nigdy nie była łatwiejsza dzięki Linus® i Zipato®. Użytkownicy mogą przydzielać swoim gościom wirtualne klucze i kody dostępu za pomocą aplikacji Yale Access*, a jeśli mają inteligentną kamerę, mogą zdalnie uzyskać dostęp do podglądu na żywo korzystając z Zipato®, aby wpuścić do swojego domu zaufane osoby.

Chcesz zaimponować znajomym? Użyj Zipato® i Linus®, aby stworzyć scenariusz, w którym Twoje światła zapalą się. Wyłączy się alarm, a w salonie zacznie grać muzyka, gdy tylko Twoi znajomi otworzą drzwi. Twoi goście będą mogli cieszyć się tą przyjazną atmosferą czekając na Twój powrót na wygodnej kanapie!

*Zarządzanie dostępem za pomocą aplikacji Zipato® będzie dostępne jeszcze w tym roku.

 

image002

 

Większe bezpieczeństwo dla Twojej wygody

Nieustannie śpieszysz się i zawsze za późno wychodzisz z domu? Linus® i Zipato® dadzą Ci pewność, że Twój dom będzie bezpieczny, a drzwi będą dobrze zamknięte. Jeśli aktywujesz scenariusz wyjazdu, ale z jakiegoś powodu nie domkniesz prawidłowo drzwi, nie ma powodu do paniki! Technologia Linus® Doorsense uruchomi syrenę w Zipatile2 i wyśle powiadomienia telefoniczne za pomocą Zipato®, informując Cię, że drzwi są otwarte.

Stwórz system inteligentnego domu dostosowany do własnych potrzeb
Łącząc Linus® Smart Lock z innymi urządzeniami domowymi za pomocą Zipato® możesz stworzyć spersonalizowany system inteligentnego zabezpieczenia domu dostosowany do Twoich potrzeb. Dzięki współpracy, Zipato® i Linus® potrafią z łatwością tworzyć scenariusze, które zostaną aktywowane po zaryglowaniu lub odryglowaniu drzwi.

Pozwól Linusowi® miło Cię przywitać aktywując scenariusz „przybycia”, który uruchomi system, gdy tylko otworzysz drzwi.

Szukasz sposobów na zmniejszenie śladu węglowego? Zipato® wyłączy światła, uzbroi alarm i wyłączy ogrzewanie, aby oszczędzać energię, gdy tylko Linus® zamknie za Tobą drzwi po wyjściu z domu. W ten sposób pozostawia pełną kontrolę nad domem w Twoich rękach!

Dodając inteligentny zamek Linus® do swojego systemu Zipato®, już dziś możesz doświadczyć prawdziwie połączonego, inteligentnego domu i cieszyć się spokojem, wiedząc, że Twój dom i najblizsi są bezpieczni.Autor |2022-04-28T10:04:43+02:0028 kwietnia 2022 09:30|Kategorie: Aplikacje, Bezpieczeństwo, Inne, Internet, Newsy, Oprogramowanie, Praca, Raporty i prezentacje, Rynek, Wydarzenia|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.