Jesteś tutaj:-, Bezpieczeństwo, Inne, Newsy, Oprogramowanie, Pozostałe, Rynek, Sprzęt, Top7, Wydarzenia-Plecak z podświetleniem i skanerem linii papilarnych

Plecak z podświetleniem i skanerem linii papilarnych

Agazzi wygląda jak zwykły plecak, ale w środku jest kilka ciekawostek. W dolnej części znajduje się specjalne zabezpieczenie a kluczem do plecaka jest odcisk palca właściciela. Powiązane pomiędzy sobą specjalnym mechanizmem suwaki, nie pozwolą na dostęp do głównej kieszeni bez autoryzacji.

Na przedniej stronie plecaka znajduje się dodatkowe podświetlenie — będzie to przydatne rowerzystom i pieszym, bo widać w nocy. Przedni przedział plecaka jest podświetlony co pozwala znaleźć schowane w plecaku przedmioty w ciemności.

 

Animated GIF - Find & Share on GIPHY

 

Plecak jest chroniony przed wodą i zawiera 15 kieszeni. Całkowita pojemność wynosi 23 litry. Producent daje dożywotnią gwarancję. Poniżej zobaczycie film z prezentacją wszystkich możliwości plecaka Agazzi:

 

 

Na Kickstarter dostępne są 2 wersje  plecaka Agazzi. Model z czytnikiem linii papilarnych i podświetleniem kosztuje 246 Dolarów (około 935 zł). Dla tych, którzy tego nie potrzebują, dostępny będzie model bez czytnika dostępny za 168 Dolarów (około 638 zł) . Dostawa plecaków rozpocznie się we wrześniu.Autor |2019-04-10T09:55:29+02:0010 kwietnia 2019 09:55|Kategorie: Aplikacje, Bezpieczeństwo, Inne, Newsy, Oprogramowanie, Pozostałe, Rynek, Sprzęt, Top7, Wydarzenia|Tagi: , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.