Jesteś tutaj:-, Bezpieczeństwo, Inne, Internet, Newsy, Oprogramowanie, Pozostałe, Rynek, Sprzęt, Top7, Wydarzenia, Zdrowie-Ferguson Car Assistant – zabezpiecz swój samochód
PL R200 NV 970x200 071119

Ferguson Car Assistant – zabezpiecz swój samochód

Ferguson Car Assistant to zestaw alarmowy składający się z małego urządzenia elektronicznego oraz bezpłatnej aplikacji na telefon. Zestaw zawiera moduł, który  podłącza się do złącza OBDII. Dzięki niemu użytkownik otrzymuje szereg funkcji, np. alarm kradzieżowy z lokalizacją na mapie, śledzenie pojazdu na żywo czy system wykrywania wypadków informujący o możliwej kolizji.

 

Urządzenie cechuje się bardzo prostym montażem, według producenta wystarczą tylko 4  kroki aby cieszyć się pełną funkcjonalnością urządzenia. Należy pobrać bezpłatną aplikację na iOS lub Android, założyć konto, włożyć moduł do złącza OBDII oraz dodać samochód w aplikacji.

Zabezpieczenia antykradzieżowe które oferuje Car Assistant to szereg funkcji prewencyjnych, które pomogą zapobiec kradzieży pojazdu, a powiadomienia dadzą możliwość niezwłocznej reakcji, gdy zaistnieją jakieś niepożądane działania.

Car assistant2

Nie zapomnieliśmy również  o powiadomieniach o możliwej kolizji Twoich bliskich, czujniki wbudowane w urządzenie wykrywają przeciążenia, które zazwyczaj występują podczas kolizji lub wypadku. Po uruchomieniu alarmu wysyłana jest wiadomość wraz z lokalizacją pojazdu na zdefiniowane numery telefonów oraz e-mail. Użytkownik może wprowadzić kilka kontaktów do informowania o możliwym wypadku.

Każdy rodzic przeżywał moment użyczenia auta swoim potomnym i stres związany z pierwszą jazdą, Car Assistant prócz możliwości śledzenia pojazdu pozwala na kontrole przekraczania prędkości przez kierowcę. Lokalizator, po wydaniu odpowiedniej komendy może stać na straży bezpieczeństwa drogowego. Funkcja bardzo przydatna jeżeli chcemy sprawdzić czy kierowca nie przekracza dopuszczalnej prędkości.

Car assistant4

Dla tych co nie mogą odnaleźć swojego samochodu, aplikacja Ferguson Car Assistant błyskawicznie pokaże na mapie pozycję  pojazdu. Wyświetla także bieżącą pozycję użytkownika, aby ułatwić mu powrót do auta. Pozycje są aktualizowane automatycznie, zapewniając precyzyjne wskazówki nawigacyjne.Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.