Jesteś tutaj:-, Inne, Newsy, Płatności, Raporty i prezentacje, Rynek, Wydarzenia-Eurowag uruchamia aplikację mobilną EW Pay

Eurowag uruchamia aplikację mobilną EW Pay

Eurowag, wiodąca ogólnoeuropejska zintegrowana platforma płatnicza i mobilnościowa, wprowadziła rozwiązanie płatności mobilnych Eurowag Pay. Użytkownicy od teraz mogą płacić za paliwo za pomocą aplikacji mobilnej Eurowag. Nowe rozwiązanie fintech pozwala dyspozytorom mieć większą kontrolę nad płatnościami w ramach swojej floty.

 

116363835 EW Pay 2

 

Zakup paliwa przez aplikację Eurowag przyspiesza i zwiększa bezpieczeństwo transakcji. Kierowcy korzystają z aplikacji za pomocą swoich danych uwierzytelniających, a po zalogowaniu aplikacja jest chroniona kodem PIN lub biometrią. Tankowanie możliwe jest tylko na stacji paliw, na której znajduje się fizycznie kierowca. Alternatywnie, w razie potrzeby, dyspozytor może zdalnie uruchomić inne stanowisko tankowania.

W początkowej fazie projektu, klienci mogą korzystać z Eurowag Pay na ponad 400 stacjach zlokalizowanych w Austrii, Belgii, Czechach, Niemczech, Węgrzech, Litwie, Polsce, Słowacji i Hiszpanii. Do końca roku funkcja powinna być dostępna łącznie na ponad 1500 stacjach. Wkrótce pojawi się również możliwość płacenia aplikacją EW Pay za inne usługi, w tym parking, myjnię, prom lub naprawę.

 

231365233 EW Pay

 

„Zatankowanie z Eurowag Pay to kwestia kilku kliknięć. Bez konieczności szukania terminala na stacji bezobsługowej, wkładania karty, wpisywania PIN-u, wybierania pompy, wyjmowania karty i wracania do ciężarówki. Kierowca klika przycisk, wybiera produkt na stanowisku i może rozpocząć tankowanie. Ten nowy proces znacznie ułatwi pracę naszym klientom” – mówi Jiří Petrák, Product Owner Mobile Payments.

 

NewseriaAutor |2022-08-04T11:52:31+02:004 sierpnia 2022 12:30|Kategorie: Aplikacje, Inne, Newsy, Płatności, Raporty i prezentacje, Rynek, Wydarzenia|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.