Jesteś tutaj:-, Bez kategorii, Inne, Newsy, Raporty i prezentacje, Rynek, Wydarzenia, Zdrowie-Nowe, atrakcyjne funkcjonalności w aplikacji myKROSS dla rowerzystów

Nowe, atrakcyjne funkcjonalności w aplikacji myKROSS dla rowerzystów

myKROSS, aplikacja na smartfony bije rekordy popularności. Użytkownicy, którzy zainstalowali aplikację na swoich urządzeniach mobilnych, do tej pory przejechali z nią ponad 100 tysięcy kilometrów! Od teraz mogą korzystać także z nowej opcji dzielenia się swoimi ulubionymi trasami ze znajomymi, przyjaciółmi i rodziną. 

 

880641818 myKROSS ekran[17]

 

Aplikacja myKROSS powstała z myślą o rowerzystach przemierzających kilkanaście, kilkadziesiąt a nawet kilkaset kilometrów miesięcznie. To świetne źródło danych dla poszukujących rzetelnych informacji o swoim rowerze oraz o tym, jak zadbać o jego stan. Produkt przygotowany przez lidera rynku rowerowego w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, firmę KROSS, gromadzi coraz więcej wiernych użytkowników. Aplikacja w jednym miejscu integruje pełną informację o rowerze, przypomina o niezbędnych przeglądach, a także pozwala rejestrować przejechane trasy, wzbogacać je o zdjęcia z przejażdżki i dzielić się nimi ze społecznością rowerzystów. W ramach ostatniej aktualizacji użytkownicy mogą już skorzystać z nowej funkcji. Dzięki opcji „social share” każdy rowerzysta będzie mógł udostępnić wybrane trasy innym użytkownikom.

– Rowerzyści, którzy od zeszłego roku korzystają z aplikacji myKROSS w sumie przejechali już 100 tysięcy kilometrów. W czasach drożejącego paliwa jazda na rowerze, oprócz dbania o zdrowie i kondycję, okazuje się także wymiernym sposobem na oszczędzanie pieniędzy. Oprócz tego, najnowsza aktualizacja aplikacji będzie służyć jeszcze większej integracji środowiska rowerowego w Polsce. Każdy użytkownik będzie mógł podzielić się swoimi ulubionymi trasami i zachęcić innych do odkrywania nowych kierunków – mówi Jacek Bugaj, członek zarządu KROSS.

Aplikacja myKROSS oferuje kilka udogodnień dostępnych w trakcie jazdy. Licznik informuje rowerzystę o pokonanym dystansie, aktualnej prędkości, średniej prędkości i czasie jazdy. Po jej zakończeniu, ślad trasy wraz z pozostałymi parametrami zostaje zapisany na liście „Moje trasy” lub może zostać opublikowany na „Mapie rowerowej”. myKROSS pomaga również w zlokalizowaniu najbliższego punktu serwisowego lub sklepu rowerowego rekomendowanego przez KROSS, gdzie można wykonać wymagane przeglądy lub przygotować rower do jazdy.

Dodanie roweru do aplikacji jest bardzo proste. W przypadku roweru KROSS wystarczy zbliżyć telefon do naklejki NFC na ramie jednośladu lub wpisać numer ramy. Po chwili pojawią się wszystkie informacje, takie jak rodzaj i model roweru, opisy podzespołów oraz co najważniejsze, terminy niezbędnych przeglądów gwarancyjnych i okresowych. Każdy typ przeglądu zawiera szczegółowy wykaz czynności, jakie powinny zostać podczas niego wykonane. Posiadacze rowerów innych producentów, mogą ręcznie dodać swój jednoślad do listy rowerów. Aplikacja jest cały czas rozwijana i w przyszłości pojawią się jej kolejne aktualizacje, dzięki którym KROSS buduje silną społeczność zaangażowanych rowerzystów.Autor |2022-04-07T16:15:51+02:007 kwietnia 2022 17:00|Kategorie: Aplikacje, Bez kategorii, Inne, Newsy, Raporty i prezentacje, Rynek, Wydarzenia, Zdrowie|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.