Jesteś tutaj:-, Finanse, Huawei, Inne, Newsy, Oprogramowanie, Płatności, Rynek, Sprzęt-Integracja aplikacji Banku Millennium z Huawei Mobile Services

Integracja aplikacji Banku Millennium z Huawei Mobile Services

Aplikacja mobilna Banku Millennium, dostępna od grudnia ubiegłego roku w AppGallery – sklepie z aplikacjami na urządzenia Huawei, została zintegrowana z Huawei Mobile Services (HMS). Dzięki temu, aplikację banku mogą pobrać użytkownicy najnowszych smartfonów i tabletów Huawei, opartych wyłącznie o HMS. Z okazji integracji planowana jest specjalna oferta z bonusem dla nowych użytkowników aplikacji, będących nowymi klientami banku.

– Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, zakończyliśmy pełną integrację naszej aplikacji mobilnej z Huawei Mobile Service. Otrzymaliśmy wiele sygnałów od użytkowników urządzeń opartych o HMS, że integracja była bardzo oczekiwana, dlatego cieszymy się, że możemy już udostępnić im naszą aplikację. Dodatkowo, wspólnie z Huawei, planujemy specjalną ofertę dla nowych klientów – mówi Halina Karpińska, Dyrektor Departamentu Bankowości Elektronicznej w Banku Millennium.

 

Dzięki pełnej integracji aplikacji Banku Millennium z HMS, staje się ona dostępna dla użytkowników najnowszych urządzeń Huawei, takich jak najnowsze smartfony z serii Mate 40, w tym Mate 40 Pro, telefony z serii P40 oraz Y – Y6p i Y5p, P smart 2021, smartfony z serii Mate 30, a także innowacyjny, składany smartfon Mate Xs. O HMS oparte są także najnowsze tablety Huawei – MatePad, MatePad Pro, MatePad T10, MatePad T10s i MatePad T8.

Oprócz specjalnej oferty, od kwietnia planowana jest także kampania marketingowa w kanałach obu partnerów, komunikująca jej unikalne korzyści. Promocja ruszy w kwietniu, wtedy też przedstawione zostaną szczegóły oferty.

Aplikacja mobilna Banku Millennium zapewnia wygodny dostęp do finansów, w dowolnym miejscu i czasie. Udostępnia wiele wygodnych rozwiązań między innymi szerokie możliwości personalizacji, płatności zbliżeniowe, przelewy, płatności za bilety komunikacji miejskiej i parkingi, a także pozwala zapłacić za autostradę bez stania w kolejce i pobierania biletu. W ramach otwartej bankowości udostępnia usługę Finanse 360°, dzięki której można sprawdzić stan konta i historię transakcji na rachunku aż w dziewięciu innych bankach, a także potwierdzić dochód przy składaniu wniosku o kredyt gotówkowy poprzez logowanie do jednego z ośmiu innych banków.

Aplikacja wykorzystuje technologię rozszerzonej rzeczywistości do zakładania lokaty, umożliwia zakup ubezpieczenia komunikacyjnego za pomocą kodu Aztec z dowodu rejestracyjnego pojazdu czy ubezpieczenia turystycznego z innowacyjną usługą „Pomoc w podróży”. Bankowość mobilna banku pozwala też zaktualizować dane dowodu osobistego, skorzystać wygodnie z produktów kredytowych i szybko załatwić wiele innych spraw. Jest stale rozwijana, z dbałością o najwyższej jakości doświadczenie użytkownika dzięki uważnemu słuchaniu klientów, obserwacji ich preferencji i testowaniu z nimi usług.

W AppGallery jest już ponad 1000 lokalnych aplikacji, a także 8000 aplikacji dostępnych w języku polskim. Globalnie w sklepie znajduje się już ponad 120 tysięcy aplikacji, a każdego miesiąca ze sklepu korzysta ponad 530 milionów aktywnych użytkowników z całego świata. Sklep jest częścią ekosystemu Huawei Mobile Services, w skład którego wchodzą takie usługi jak Chmura, Przeglądarka i Motywy. Kluczem do ekosystemu HMS jest ID Huawei, czyli cyfrowy identyfikator użytkownika umożliwiający szybki i łatwy dostęp do usług na urządzeniach Huawei.Autor |2021-03-29T09:46:28+01:0029 marca 2021 10:30|Kategorie: Aplikacje, Finanse, Huawei, Inne, Newsy, Oprogramowanie, Płatności, Rynek, Sprzęt|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.