Jesteś tutaj:-, Inne, Internet, Newsy, Oprogramowanie, Rynek, Wydarzenia-FREE NOW w Niemczech integruje carsharing

FREE NOW w Niemczech integruje carsharing

Platforma FREE NOW, która w Polsce oferuje zamawianie przejazdu z kierowcą oraz wynajem hulajnóg, w Niemczech rozszerzyła swoją ofertę o carsharing niemieckiej firmy MILES. To pierwsza integracja FREE NOW z operatorem carsharingu i kolejny ważny krok w kierunku przeobrażania się w platformę typu MaaS, oferującą wiele środków transportu w mieście z poziomu jednej aplikacji. 

Strategia firmy zakłada sukcesywne poszerzanie oferty, nie tylko o rozwijanie obszarów, które operacyjnie prowadzi samodzielnie (zamówienia przejazdu autem z kierowcą i wynajem hulajnóg siostrzanej marki hive), ale także przez integrację z innymi operatorami. W ten sposób, w ostatnich tygodniach na niemieckim rynku FREE NOW oprócz hulajnóg hive, dołączyło do swojej oferty również wynajem hulajnóg marki VOI, a teraz carsharing marki MILES.

 

MILES i FREE NOW

 

Ride-hailing pozostaje podstawą naszego biznesu, ale jednocześnie chcemy być dla naszych użytkowników partnerem w planowaniu miejskich przejazdów, dlatego cieszymy się, że już teraz możemy zaoferować w tej samej aplikacji dodatkowo wynajem hulajnóg i carsharingmówi Silvia Fisher, Partnerships Vice President we FREE NOWNaszym celem jest, by aplikacja FREE NOW oferowała użytkownikom możliwość wyboru przejazdu, który w danym momencie będzie odpowiadał ich potrzebom. Dalej rozwijamy współprace partnerskie z innymi operatorami i prowadzimy obecnie rozmowy z kolejnymi firmami na każdym z naszych rynków. 

 

Integracja z operatorem carsharingowym MILES wyznaczyła kierunek do podobnych działań w innych krajach, w których operuje FREE NOW. W Polsce, FREE NOW planuje rozszerzyć usługi w 2021 roku, dlatego już teraz zachęca do rozmów polskich operatorów zainteresowanych współpracą.

Chcecie uzyskać zniżkę na pierwszą podróż taksówką w Polsce? Aby to zrobić, wystarczy pobrać aplikację, zarejestrować się i wpisać kod: alexsey.chuAutor |2020-08-18T08:57:34+02:0018 sierpnia 2020 08:57|Kategorie: Aplikacje, Inne, Internet, Newsy, Oprogramowanie, Rynek, Wydarzenia|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.