Jesteś tutaj:-, Inne, Internet, Muzyka, Newsy, Oprogramowanie, Rozrywka-Teksty odtwarzanych piosenek teraz dostępne bezpośrednio w aplikacji TIDAL

Teksty odtwarzanych piosenek teraz dostępne bezpośrednio w aplikacji TIDAL

Globalna platforma muzyczno-rozrywkowa TIDAL uruchomiła nową funkcję, dzięki której użytkownicy zyskali dostęp do tekstów piosenek bezpośrednio w aplikacji. Aby je wyświetlić, wystarczy w widoku odtwarzanej piosenki kliknąć ikonę „teksty piosenek”. Wraz z trwaniem piosenki, kolejne wersy będą podświetlane. Chcąc pominąć lub zapętlić utwór, można to zrobić bez zamykania tekstu.

Aktualizacja jest już dostępna zarówno dla osób korzystających z serwisu za pomocą przeglądarki, jak i tych używających aplikacji na urządzeniach z oprogramowaniem Android oraz iOS. Nowa funkcja jest dostępna dzięki partnerstwu z musixmatch.

 

original 9ee9766992a40c6b2bd4e52b0194b163

 

Wszystkie osoby, które nie są jeszcze użytkownikami TIDAL, mogą teraz skorzystać z wyjątkowej oferty, dzięki której za jedyne 3 złote za 3 miesiące otrzymają nielimitowany dostęp do serwisu. Z promocji skorzystać można tutaj.

Nowi użytkownicy po założeniu konta, zostaną poproszeni o wskazanie swoich ulubionych artystów z różnych gatunków muzycznych. Po zakończeniu konfiguracji na stronie głównej pojawią się rekomendacje, w tym Welcome Mix z muzyką wybranych twórców oraz inspiracje do nowych odkryć muzycznych. Z czasem, w oparciu o specjalny algorytm na który wpływ mają nawyki i gusta muzyczne użytkowników, otrzymają m.in. tworzone specjalnie dla nich playlisty My Mix i My Video Mix.

 

OG genericAutor |2020-07-16T09:21:59+02:0016 lipca 2020 09:21|Kategorie: Aplikacje, Inne, Internet, Muzyka, Newsy, Oprogramowanie, Rozrywka|Tagi: , , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.