Jesteś tutaj:-, Inne, Internet, Newsy, Oprogramowanie, Top7-LiveChat oferuje integrację z Apple Business Chat

LiveChat oferuje integrację z Apple Business Chat

Klienci LiveChat mogą już korzystać z integracji z Apple Business Chat – nowym kanałem komunikacji, dzięki któremu użytkownicy mogą kontaktować się bezpośrednio z firmami, wykorzystując aplikację “Messages” dostępną w produktach Apple.

 

Cieszymy się, że od teraz wspieramy Apple Business Chat. To nowy, bardzo angażujący, sposób w jaki firmy mogą docierać do swoich klientów wykorzystujących produkty Apple. Biznesy wykorzystujące LiveChat mogą teraz z łatwością dołączyć do Bety Apple Business Chat” – powiedział prezes LiveChat Software Mariusz Ciepły.

 

Firmy wykorzystujące LiveChat mogą od teraz wspierać swoich klientów za pośrednictwem Apple Business Chat, w tym również oferować im możliwość szybkiej i bezpiecznej finalizacji zakupów przy wykorzystaniu Apple Pay. Apple Business Chat daje użytkownikowi pełną kontrolę nad tym jakie informacje przekazuje, a także możliwość skontaktowania się z “żywym” konsultantem.

Żeby zacząć rozmowę za pośrednictwem Apple Business Chat, wystarczy kliknąć ikonę “Messages” na stronie internetowej Spółki, albo w aplikacji iOS. Rozmowa z agentem rozpocznie się natychmiast, a klienci będą mogli do niej zawsze wrócić w wygodnym dla siebie czasie.

Apple Business Chat jest obecnie dostępny dla użytkowników i firm z całego świata w trybie Beta i jest wbudowany w system iOS w wersji 11.3 oraz późniejszych. Więcej informacji jest dostępnych na stronie apple.com/ios/business-chat.

Informacje wysłane przez Business Chat są przekazywane przez platformę LiveChat do konsoili poszczególnych agentów. Integracja jest zbudowana w oparciu o API platformy LiveChat. Jest szczególnie dedykowana dla tych firm, które rozwijając obsługę klienta stawiają na podejście omnichannel. Instrukcje pozwalające na sprawną i łatwą instalację integracji są dostępne w marketplace LiveChat.Autor |2020-04-15T11:03:42+01:0015 kwietnia 2020 11:03|Kategorie: Aplikacje, Inne, Internet, Newsy, Oprogramowanie, Top7|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.