Jesteś tutaj:-, Bezpieczeństwo, Inne, Internet, Newsy, Oprogramowanie, Płatności, Rynek, Top7, Wydarzenia-Nowości w aplikacji mobilnej Banku Millennium (wersja 4.35)

Nowości w aplikacji mobilnej Banku Millennium (wersja 4.35)

W ostatni weekend Bank Millennium udostępnił nową wersję aplikacji mobilnej (4.35). Poniżej informacje o nowych rozwiązaniach w aplikacji, być może będą interesujące.

W nowej aplikacji usługa Autopay, umożliwiająca automatyczne płatności za autostrady, została rozszerzona o dodatkowe funkcje. W zakładce „Płatności-Transport-Autostrady” pojawiła się historia przejazdów ze szczegółami oraz opcja wystawiania i otrzymania faktur za przejazdy z pełną ich obsługą. W ustawieniach usługi klient może zdefiniować dane do faktury (dane podstawią się automatycznie, jeżeli klient zarejestrował się wcześniej w Blue Media) oraz cykliczność ich wystawiania – miesięczne lub po każdym przejeździe. Faktury są generowane automatycznie, w aplikacji można też pobrać obraz dokumentu. Wśród nowych opcji usługi Autopay znalazły się też zmiana źródła płatności oraz zmiana kategorii dodanego pojazdu. Usługa Autopay działa obecnie na autostradzie A1 na odcinku Nowa Wieś – Rusocin oraz na A4 na odcinku Kraków-Katowice.

Z ostatnich danych – w miesiąc od udostępnienia usługi ponad 8 tysięcy osób zarejestrowało się w Autopay za pośrednictwem aplikacji Banku Millennium.

Nowości w aplikacji mobilnej Banku Millennium (wersja 4.35)

W najnowszej wersji aplikacji została też wprowadzona szersza możliwość ustawień widoku strony głównej po zalogowaniu. Co istotne, zmiany dokonane w aplikacji mają wpływ również na stronę główną w Millenecie.

 

 

W odpowiedzi na zainteresowanie użytkowników, w tej wersji aplikacji chatbot Milla zyskał też nową umiejętność obsługi zapytań o saldo. To jedno z najczęściej pojawiających się pytań. Wkrótce usługa zostanie rozszerzona też o możliwość nawigowania do funkcji w aplikacji.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.