Jesteś tutaj:-, Bezpieczeństwo, Inne, Internet, Microsoft, Newsy, Oprogramowanie, Rozrywka, Sprzęt, Top7-W aplikacji mobilnej Skype można dzielić się ekranem

W aplikacji mobilnej Skype można dzielić się ekranem

Użytkownicy mobilnej aplikacji Skype otrzymali możliwość udostępniania swojego ekranu podczas połączenia wideo. Nowa funkcja będzie przydatna w sytuacjach, gdy np. trzeba przeprowadzić spotkanie robocze w podróży, pomóc osobie z ustawieniem smartfona lub wraz z przyjaciółmi wybrać zakup w sklepach internetowych.

Aby podzielić się ekranem z rozmówcą, należy w trakcie połączenia wideo kliknąć na przycisk z trzema kropkami w prawym dolnym rogu. Dostępne są tam też inne niedawno zrealizowane w Skype funkcje: nagrywania ekranu i „żywe napisy”, które to na bieżąco przekształcają mowę na tekst.

2

Po raz pierwszy tą funkcję zaczęto testować w kwietniu. Teraz jest ona dostępna dla wszystkich użytkowników Skype dla Androida (w wersji 6.0 i wyżej) i iOS (12 i powyżej).

Ponadto, w Skype dodano opcję, ukrycia elementów sterujących połączeniami poprzez jedno dotknięcie do ekranu. Drugie  dotknięcie – pozwala ustawić ostrość a trzecie — przywraca elementy sterowania.Autor |2019-06-08T19:37:27+02:008 czerwca 2019 19:37|Kategorie: Aplikacje, Bezpieczeństwo, Inne, Internet, Microsoft, Newsy, Oprogramowanie, Rozrywka, Sprzęt, Top7|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.