Jesteś tutaj:-, Inne, Internet, Newsy, Oprogramowanie, Top7-Twitter „wyłączył światło” w aplikacji dla oszczędzania baterii smartfona

Twitter „wyłączył światło” w aplikacji dla oszczędzania baterii smartfona

Twitter obiecał dodać do iOS-wersji aplikacji „prawdziwy” ciemny motyw. Nowy tryb Lights Out,  pomaga zmniejszyć zmęczenie oczu a także oszczędzać akumulator na smartfonach iPhone z matrycą OLED. W tym typie ekranów, czarne piksele w pełni wyłączone, więc energia na jego podświetlenie praktycznie nie jest marnowana.

Oprócz tego, właściciele urządzeń z iOS będą mogli skonfigurować aplikację do automatycznego włączanie trybu Lights Out — na przykład wieczorem. W wersji iOS nowa funkcja już jest dostępna, natomiast w wersji Android ma się pojawić wkrótce.

„Tryb nocny” wkrótce może pojawić się także w aplikacji WhatsApp. Po jego aktywacji praktycznie cały interfejs aplikacji zmieni się na ciemno-szary. Jednak niektóre elementy, w tym pasek statusu, ikony i przełączniki, będą miały nadal firmowy zielony kolor.

Autor |2019-04-02T07:36:05+02:002 kwietnia 2019 07:36|Kategorie: Aplikacje, Inne, Internet, Newsy, Oprogramowanie, Top7|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.