Jesteś tutaj:-, Bezpieczeństwo, Foto, Inne, Internet, Newsy, Oprogramowanie, Rozrywka, Top7-Instagram w wyniku awarii pokazywał stories nieznajomym osobom

Instagram w wyniku awarii pokazywał stories nieznajomym osobom

Awaria w sieci społecznej Instagram, należącej do Facebook, być rozszerzyła na jakiś czas grupę odbiorców publikowanych przez niektórych użytkowników „stories”. Znikające w ciągu 24 godzin zdjęcia i wideo losowo znalazły się w taśmie u tych, którzy ich nie subskrybowali.

Jak pisze wydanie TechCrunch, o problemie poinformował użytkownik InternetRyan — zdziwiło go, że w panelu z okrągłymi ikonami pojawiły się avatary obcych ludzi. Wchodząc na stronę ich profilu, można było zobaczyć przycisk „zasubskrybuj”.

 

Instagram z powodu awarii pokazywał stories nieznajomym osobom 1

 

Po zgłoszeniu od wydania TechCrunch, przedstawiciele Instagram potwierdzili, że powodem tego była awaria w serwisie. Obecnie błąd został usunięty, choć przedstawiciele Instagrama na razie nie określili, co dokładnie doprowadziło do jego powstania. Podkreślono też, że naciśnięcie na okrągły avatar „nieznajomego” w panelu stories nie prowadziło do oglądania jego „historii”, jeśli osoba ograniczyła dostęp do swojego konta czyniąc go kontem go prywatnym..

 

Autor |2019-04-15T13:03:03+02:0015 kwietnia 2019 13:03|Kategorie: Aplikacje, Bezpieczeństwo, Foto, Inne, Internet, Newsy, Oprogramowanie, Rozrywka, Top7|Tagi: , , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.