Jesteś tutaj:-, Bez kategorii, Inne, Newsy, Oprogramowanie, Rynek, Top30, Top7-Uber Eats trafia do Łodzi: ponad 70 restauracji na start

Uber Eats trafia do Łodzi: ponad 70 restauracji na start

Uber Eats, czyli usługa pozwalająca na zamawianie jedzenia z lokalnych restauracji poprzez aplikację w smartfonie, trafia właśnie do Łodzi. Mieszkańcy miasta mogą od dziś zamawiać dania z ponad 70 lokalnych restauracji. Obszar objęty dostawą sięga 44 km2, a średni czas dostawy wynosi około 32 minuty.

Specjalnie dla mieszkańców Łodzi firma Uber Eats przygotowała kod promocyjny, dzięki któremu pierwsze 3 dostawy nowi użytkownicy tej aplikacji otrzymają zupełnie za darmo: EATSLODZ Kod ważny jest przez miesiąc od momentu wpisania go w aplikacji.

 

Jak i skąd zamawiać?

Aby móc skorzystać z oferty Uber Eats w Łodzi, należy pobrać aplikację na swojego smartfona. Użytkownicy telefonów z systemem operacyjnym Android znajdą ją w sklepie Google Play. Z kolei posiadacze smartfonów Apple z systemem iOS pobiorą ją ze sklepu App Store. Następnie, po uruchomieniu aplikacji, w zakładce „Promocje” łodzianie korzystający z aplikacji po raz pierwszy mogą wpisać kod promocyjny EATSLODZ i cieszyć się darmową dostawą, wybierając dania spośród kilkudziesięciu dostępnych w usłudze restauracji.

 

TOP 5 restauracji w Łodzi, z których zamówisz jedzenie dzięki Uber Eats 

Wśród łódzkich knajpek na szczególną uwagę zasługuje zwłaszcza pięć lokali, które podbijają kubki smakowe zarówno mieszkańców Łodzi, jak i turystów odwiedzających to miast. Teraz, dzięki możliwości zamówienia dań w dostawie za pośrednictwem Uber Eats, łodzianie mogą sprawdzić, jakie specjały wychodzą od szefów kuchni w tych lokalach:

  1. Papuvege – kuchnia wegańska
  2. Hana Sushi – japońskie/sushi
  3. Drukarnia – Skład Wina i Chleba– nowoczesna kuchnia europejska
  4. Pho Shop – restauracja specjalizująca się w zupach Pho
  5. Pasibus – jedna z najlepszych burgerowni w Polsce

Pełna lista restauracji współpracujących z Uber Eats w Łodzi obejmuje ponad 70 lokali.

Uber Eats: z czym to się je?

Uber Eats to intuicyjna aplikacja mobilna łącząca użytkowników z restauracjami oraz dostawcami – partnerami Ubera, którzy oferują możliwość dowozu wybranego posiłku w czasie szybszym, niż było to możliwe do tej pory. Co ważne: w Uber Eats nie ma minimalnej kwoty zamówienia. Nie trzeba zatem spełnić wymogu osiągnięcia określonego pułapu cenowego, aby restauracja przyjęła nasze zamówienie.

Od kliknięcia wybranego dania w aplikacji i złożenia zamówienia, do przyjazdu kuriera upływa zazwyczaj poniżej 32 minut. Trasę dostawcy można śledzić na bieżąco na mapie w aplikacji, podobnie jak ma to miejsce w przypadku korzystania z aplikacji Uber do zamawiania przejazdu. Użytkownik wie też, o której godzinie dotrze do niego dostawca. Płatność za jedzenie pobierana jest z podpiętej do aplikacji karty bankowej.

Osoby korzystające z aplikacji mogą oceniać zamówione przez siebie potrawy oraz jakość dostawy za pomocą systemu gwiazdek. Najwyżej oceniane przez nich dania będą później wyświetlały się w ich aplikacji w pierwszej kolejności. Co ciekawe, aplikacja Uber Eats wykorzystuje mechanizmy z zakresu machine learning, czyli uczenia maszynowego. Na podstawie wyborów dokonywanych przez użytkownika – uczy się jego smaku rekomendując mu nowe potrawy, które mogą odpowiadać jego gustom kulinarnym.

Uber Eats w Polsce

Dzisiaj Uber Eats działa już w 7 miastach w Polsce: Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku, Sopocie i Łodzi. Dzięki rosnącej popularności aplikacji nad Wisłą, Polska szybko stała się jednym z największych rynków dla tej usługi w całej Europie. Tylko w ciągu pierwszego miesiąca działalności Uber Eats na naszym rynku, aplikację na swoje smartfony pobrało ponad 50 tys. użytkowników.

Uber Eats jest obecnie dostępny w 250 miastach na całym świecie, pozwalając użytkownikom na zamawianie posiłków z ponad 60 tysięcy restauracji

Autor |2019-03-11T15:55:31+01:0011 marca 2019 16:00|Kategorie: Aplikacje, Bez kategorii, Inne, Newsy, Oprogramowanie, Rynek, Top30, Top7|Tagi: , , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.