Jesteś tutaj:-, e-Handel, Inne, Internet, Newsy, Promocje, Rynek, Top7-Milion pobrań aplikacji goodie

Milion pobrań aplikacji goodie

Już milion razy pobrano aplikację zakupową goodie. Platforma goodie zawdzięcza dynamiczny rozwój nieustannie wprowadzanym nowym usługom i aktywnej promocji. Za pośrednictwem goodie założono też już ponad 400 tys. kart lojalnościowych 40 galerii handlowych w całej Polsce.

 

Bezpłatna aplikacja mobilna goodie i strona internetowa www.goodie.pl to niezastąpiony przewodnik po sklepach stacjonarnych i internetowych. Goodie jest odpowiedzią na potrzeby nowoczesnych konsumentów, dla których smartfon jest ważnym narzędziem towarzyszącym im w codziennym życiu. Platforma dostosowuje się do preferencji i lokalizacji użytkownika, dając dostęp do 1150 marek sklepów stacjonarnych, internetowych i restauracji oraz2500 ofert rabatowych. Goodie pozwala także oszczędzać podczas zakupów online, dzięki uruchomionej w 2018 roku usłudze cashback.

 

Platforma została stworzona przez start-up powołany przez Bank Millennium w grudniu 2016 roku. W nieco ponad 2 lata stała się jedną z najpopularniejszych aplikacji smart shoppingowych w Polsce. Jest doceniana także przez ekspertów z zakresu innowacji i nowych technologii. Na początku tego roku znalazła się w finale prestiżowego konkursu The Heart Corporate Innovation Awards w kategorii “New Digital Venture”

 

Naszą misją było stworzenie przyjaznej platformy, która w intuicyjny sposób pomoże użytkownikom odnaleźć najlepsze okazje, a sprzedawcom atrakcyjnie wypromować swoją ofertę. W goodie połączyliśmy funkcje wielu dostępnych na rynku aplikacji, a także dodaliśmy nowe, unikatowe rozwiązania. Stale wprowadzamy kolejne usprawnienia. Najważniejszym z nich było uruchomienie programu cashback, który umożliwia otrzymywanie zwrotu części pieniędzy wydanych na zakupy w internecie. Milion pobrań aplikacji goodie to dowód, że idziemy w dobrym kierunku mówi Wojciech Grudzień, Prezes Zarządu Millennium Goodie.

 

Popularność goodie rośnie w bardzo szybkim tempie. Co wyróżnia tę platformę na rynku? Goodie daje szybki dostęp do gazetek, informacji o zniżkach w sklepach stacjonarnych i internetowych, oferuje specjalne kupony rabatowe. Od września 2018 r. w ramach programu cashback zapewnia zwrot części pieniędzy wydanych na zakupy w blisko 1000 sklepach online. Umożliwia również tworzenie wygodnych list zakupów. Goodie współpracuje już z 40 galeriami w całej Polsce, których klienci mogą błyskawicznie założyć w aplikacji kartę lojalnościową danego centrum i cieszyć się zniżkami oraz ofertami specjalnymi. Takich kart w goodie założono już ponad 400 tys. Od grudnia 2018 r. goodie pozwala także na tworzenie  wirtualnych odpowiedników posiadanych kart lojalnościowych, dzięki czemu nie trzeba ich nosić w portfelu, a wygodnie przechowywać w aplikacji. Twórcy goodie zapowiadają wprowadzenie kolejnych udogodnień, wkrótce w aplikacji będą dostępne np. mapy galerii handlowych.Autor |2019-02-22T13:21:45+02:0022 lutego 2019 14:10|Kategorie: Aplikacje, e-Handel, Inne, Internet, Newsy, Promocje, Rynek, Top7|Tagi: , , , , |1 komentarz

1 komenarz

  1. Bodzio 23 lutego 2019 w 09:51 - Odpowiedz

    Są też zgrzyty ….
    Nie wypłacaja zwrotów za zakup ofert NJU Mobile ….

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.