Jesteś tutaj:-, Aplikacje, Inne, Internet, Newsy, Sprzęt, Top7-Xiaomi Mint – szybka przeglądarka dla systemu Android

Xiaomi Mint – szybka przeglądarka dla systemu Android

Firma Xiaomi opublikowała w sklepie Google Play „lekką” i szybką przeglądarkę Mint, która przeznaczona jest do słabszych modeli smartfonów z małą ilością pamięci ram. Nowa aplikacja zajmuje zaledwie 11 MB (do porównania, Microsoft Edge dla systemu Android wymaga 76 MB wolnego miejsca), a do jej instalacji potrzebny jest system Android w wersji 4.4 i wyżej.

Na stronie głównej przeglądarki Mint wyświetla się wyszukiwarka Google (można zmienić na inną) i skróty z szybkim dostępem do usług Google i innych. Na dole znajduje się ikona z mikrofonem, która pozwala wpisać zapytanie poleceniem głosowym.

W razie potrzeby, Mint pozwala ograniczyć zużycie danych poprzez wyłączenie ładowania zdjęć.

 

Xiaomi Mint – szybka przeglądarka dla systemu Android 2

 

Przeglądarka oferuje też „tryb ciemny” (Dark Mode) do komfortowego surfowania w internecie w nocy. Dostępne są również tryb przeglądania prywatnego (Incognito) i tryb do czytania (Reading). Przeglądarka Mint dostępna jest w języku polskim i można jej używać na dowolnym telefonie z Androidem.Autor |2018-12-27T09:39:27+02:0027 grudnia 2018 09:39|Kategorie: Android, Aplikacje, Inne, Internet, Newsy, Sprzęt, Top7|Tagi: , , |1 komentarz

1 komenarz

  1. asdasda 3 stycznia 2019 w 00:44 - Odpowiedz

    Operamini wymiata!

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.