Jesteś tutaj:-, Inne, Newsy-Zadbaj o czyste powietrze w swoim domu

Zadbaj o czyste powietrze w swoim domu

Dane Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) na temat śmiertelności z powodu zanieczyszczenia powietrza są alarmujące. W Polsce smog powoduje przedwczesną śmierć prawie 45 000 ludzi rocznie.


Alergia, astma i wiele innych chorób układu oddechowego to skutki smogu, który na stałe wpisał się w zimowy krajobraz polskich aglomeracji. W rankingu dziesięciu najbardziej zanieczyszczonych miast Europy aż sześć znajduje się w Polsce! Katowice, Sosnowiec, Zabrze, Gliwice, Nowy Sącz i Kraków – te miasta figurują na liście sporządzonej przez Europejską Agencję Ochrony Środowiska.


Co możesz zrobić, aby chronić siebie i swoją rodzinę?

Walka ze smogiem w ujęciu systemowym oznaczałaby ogromne nakłady środków na unowocześnienie przemysłu i przejście z gospodarki opartej na węglu na inne surowce. Problemem jest też zjawisko ogrzewania mieszkań odpadami i zakazanymi, szkodliwymi dla środowiska komponentami, co podyktowane jest przeważnie względami ekonomicznymi.


Sam zadbaj o zdrowie swojej rodziny kupując jeden z nowoczesnych, wydajnych oczyszczaczy powietrza marki Go4Fresh, które potrafią wychwycić i wyfiltrować z pomieszczenia aż 99,97% mikrocząsteczek stałych, takich jak kurz i pyłki.


Urządzenia bazują na wielowarstwowych filtrach, które tworzą swoisty ekosystem zdrowia dla Twojego domu. Wymienne filtry „aktywny węgiel” oraz HEPA zatrzymują drobne pyłki i cząsteczki sadzy, a także absorbują uciążliwe zapachy tytoniu i dymu. W kolejnym etapie generator plazmowy redukuje zarodki pleśni, mikroby, bakterie i wirusy. Następnie z tymi zarazkami rozprawia się filtr TiO2 oraz lampa UV, unicestwiając je. W ostatniej fazie pracy oczyszczacz generuje przyjemny zapach Powietrze jest już czyste i bezpieczne dla naszego zdrowia.

źródło: Nelro Data

Kan

Autor |2017-12-05T07:01:04+02:005 grudnia 2017 07:01|Kategorie: Gadżety, Inne, Newsy|Tagi: , |1 komentarz

1 komenarz

  1. Nika 8 grudnia 2017 w 05:19 - Odpowiedz

    Coś w tym jest, bo gdy przychodzą przymrozki to nie można nawet okna otworzyć bo czuć czad

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.