Jesteś tutaj:-, Inne, Newsy-Bloody P81, P85 i P93: nowe modele myszek dla graczy

Bloody P81, P85 i P93: nowe modele myszek dla graczy

Bloody, popularny producent peryferii komputerowych, wprowadził do sprzedaży nowe modele myszek gamingowych – P81, P85 i P93. Najnowsze gryzonie Bloody wyposażono w sensory optyczne PixArt oraz przełączniki wykorzystujące innowacyjną technologię podczerwieni, która zapewni niezwykłą precyzję działania przycisków. P81, P85 i P93 zostały stworzone z myślą o graczach szukających niezawodnego sprzętu i nietuzinkowego designu w przystępnej cenie.

Bloody P81
Bloody P81

Precyzja i szybkość działania

Nowa modele myszek Bloody to uniwersalny sprzęt gamingowy, przystosowany do każdego typu gier – FPS, MOBA czy RTS. P81, P85 i P93 wyposażono w 8 programowalnych przycisków, podświetlenie RGB oferujące paletę 16,8 milionów kolorów oraz niezwykle precyzyjne sensory optyczne PixArt PMW3325. Dzięki nim, gracze mogą korzystać z opcji ustawień rozdzielczości do 5 000 DPI. Dodatkowo, próbkowanie na poziomie 1000Hz / 1ms gwarantuje natychmiastową rejestrację każdego ruchu dłoni użytkownika, nawet podczas najbardziej wymagających i dynamicznych rozgrywek.

Bloody P85
Bloody P85

Nowoczesna technologia

Przyciski oraz rolka scrolla w P81, P85 i P93 wykorzystują innowacyjną technologię opartą o promieniowanie podczerwone – Light Strike. Jej użycie gwarantuje rekordowo niski czas reakcji przycisku – zaledwie 0,2 milisekundy. Dzięki Light Strike znika także problemem podwójnego kliknięcia, który pojawia się w myszkach posiadających klasyczne, metalowe przełączniki. Producent zapewnia, że żywotność przycisków wynosi 20 milionów kliknięć. P81, P85 i P93 wykorzystują metalowe ślizgacze Metal X’Glide Armor Boot, które oferują ekstremalną wytrzymałość oraz wyjątkową płynność ruchów na dowolnej powierzchni.

Bloody P93
Bloody P93

Stworzone z myślą o graczach

Bloody P93 to najmniejsza mysz z nowej serii. Jej długość 128 mm i szerokość 68 mm stanowi wygodny wybór dla graczy o mniejszych dłoniach. Dodatkowo, boczne panele gryzonia posiadają gumowaną powierzchnię, która znacznie poprawia komfort użytkowania. P85 to największe urządzenie ze wszystkich nowych modeli zaprezentowanych przez Bloody – jego wymiary to 135×78 mm. Kształt P85 docenią osoby o masywnych dłoniach, które do tej pory miały problem ze znalezieniem wygodnej myszki. Wersja P81 charakteryzuje się szeroką szczeliną między dwoma głównymi przyciskami oraz matowym plastikiem umieszczonym po bokach urządzenia. P81 jest węższa od modelu P85 (70 mm), przy zachowaniu tej samej długości. Dostosowano ją do uchwytu palm-grip. Wszystkie nowe gryzonie Bloody są symetryczne i skierowane do osób lewo- i praworęcznych.

Bloody P93
Bloody P93

Nieskończone opcje konfiguracji

Sprzęt gamingowy Bloody oferuje specjalne oprogramowanie, które umożliwia zmianę systemu strzelania w grach FPS. Korzystając wyłącznie z myszki, gracz w ułamku sekundy może wybrać tryb prowadzenia ognia – pojedynczy, seriami lub automatyczny. Inną dostępną opcją jest możliwość konfiguracji do sześciu trybów snajperskich. Dodatkowo, wbudowana pamięć wewnętrzna pozwoli zapisać aktualnie wykorzystywane ustawienia oraz profile bezpośrednio w urządzeniu. Myszki Bloody są dostępne w sklepach z akcesoriami i sprzętem komputerowym w cenie już od 80 zł (P81) lub od 91 zł (P85 i P93).

źródło: Bloody

Kan

Autor |2017-09-18T08:05:17+02:0018 września 2017 08:05|Kategorie: Gadżety, Inne, Newsy|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.