Jesteś tutaj:-, Inne, Newsy-Z GranBaristo kawę zaparzycie zdalnie za pomocą smartfona lub tabletu

Z GranBaristo kawę zaparzycie zdalnie za pomocą smartfona lub tabletu

W pełni automatyczny ekspres GranBaristo Avanti to najbardziej zaawansowana technologia Saeco parzenia kawy w domu. Dzięki połączeniu Blootooth od teraz idealną kawę można parzyć zdalnie za pomocą tabletu. Ekspres umożliwia przygotowanie aż 18 zniewalających napojów, które można dostosować do naszych preferencji i naszych gości za pomocą łatwej w obsłudze aplikacji.


Elegancki ekspres GranBaristo Avanti to pierwszy od Saeco w pełni automatyczny ekspres do kawy, który umożliwia przygotowanie napojów kawowych za pomocą tabletu. Jak to możliwe? Wszystko dzięki połączeniu Bluetooth i aplikacji Saeco Avanti dostępnej na smartfony i tablety.

GranBaristo pozwala na przygotowanie aż 18 różnych napojów kawowych: od espresso, café crème, przez ristretto, cappuccino, latte macchiato czy café au lait,. Łatwa w użyciu aplikacja Avanti powoduje, że wszystkie one są dostępne za dotknięciem palca, choć można też oczywiście użyć przycisków na ekspresie. Poza bogatym wyborem napojów kawowych zaawansowana technologia GranBaristo pozwala zdalnie regulować wszystkie parametry kawy. W prosty sposób można więc spersonalizować i zapamiętać moc, czas parzenia, temperaturę i smaku każdego napoju. Możesz zapisać aż 6 profili użytkownika, więc zadbasz nie tylko o domowników, ale też o swoich gości. Aby zebrać zamówienia na kawę, wystarczy przekazać gościom tablet i poprosić ich o ustawienie parametrów wybranej kawy, a następnym razem dzięki funkcji memo każdy otrzyma kawę taką jak lubi. Wyjątkowa aplikacja Avanti nie tylko pozwala zaserwować wyśmienitą kawę, ale jest też dobrą okazją, by poszerzyć swoją wiedzę na temat parzenia kawy czy konserwacji urządzenia.


GranBaristo umożliwia przygotowanie napojów na każdą okazję dzięki opatentowanej komorze parzenia VariPresso. Sekret tkwi w regulowanym ciśnieniu parzenia, które musi być wysokie do przygotowania intensywnego espresso o bogatym smaku lub niższe do zaparzenia większej, klasycznej kawy. Z kolei filtr wody AquaClean pozwala w optymalny sposób wykorzystać w pełni automatyczny ekspres do kawy. Zmieniając filtr na życzenie urządzenia, nie musicie usuwać kamienia z automatycznego ekspresu do kawy do momentu zaparzenia do 5000 filiżanek.

Rekomendowana cena ekspresu GranBaristo Avanti HD8977 wynosi 7 159 pln. Dostępny jest również model GranBaristo bez opcji Bluetooth HD8975/01 w rekomendowanej cenie 5 819 pln.

źródło: Saeco

KanAutor |2016-12-02T10:41:23+02:002 grudnia 2016 10:41|Kategorie: Aplikacje, Inne, Newsy|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.