Jesteś tutaj:-, Newsy, Targi i konferencje-7 generacja procesorów AMD PRO Serii A w komputerach HP EliteDesk i innych

7 generacja procesorów AMD PRO Serii A w komputerach HP EliteDesk i innych

Na odbywającym się Canalys Channels Forum firma AMD przedstawiła pierwsze komputery wyposażone w 7 generacji procesory AMD PRO APU (znane dotychczas pod nazwą „Bristol Ridge PRO”). Procesory te zostały skonstruowane z myślą o biznesie i zapewniają zwiększoną wydajność obliczeniową i graficzną, lepszą efektywność energetyczną, a jednocześnie stanowią bezpieczną i stabilną platformę dla środowisk IT w firmach.


W ciągu ostatnich 2 lat uczyniliśmy niesamowity postęp w segmencie klienckich urządzeń biznesowych. Od wprowadzenia pierwszej generacji w połowie 2014 roku dostawy procesorów AMD PRO zwiększyły się o ponad 45% pozwalając firmom na całym świecie uprościć swoją infrastrukturę IT z pomocą bezpiecznego, wydajnego i niezawodnego rozwiązania. — powiedział Jim Anderson, starszy wiceprezes i główny manager w dziale Computing and Graphics Business w firmie AMD. — bardzo nas cieszy fakt, że liderzy rynku PC, jak HP i Lenovo zwiększają wykorzystanie technologii AMD w swoim portfolio urządzeń klienckich.”

Jesteśmy zachwyceni mogąc oferować 7 generacji procesory AMD PRO w naszych nowych komputerach HP EliteDesk 705 G3. — powiedział Guayente Sanmartin, wiceprezes ds. zarządzania produktem w dziale Commercial Desktops firmy HP Inc. — Dzięki nim możemy dostarczać systemy o wyższej wydajności, lepszej ochronie i elastyczności. Tym samym zapewniamy naszym klientom korporacyjnym niezbędny spokój, aby mogli skupić się na swojej pracy, a nie na infrastrukturze IT.”

Nowe systemy komputerowe firm HP i Lenovo łączą jakość typową dla systemów biznesowych z wydajnością, stabilnością oraz niezwykłymi możliwościami obsługi audio-wideo, dzięki czemu pozwalają przedsiębiorstwom osiągnąć więcej na tak kluczowych polach, jak produktywność, zarządzanie i współpraca. Ponadto funkcje systemu Microsoft Windows 10 Pro takie jak Device Guard, Windows Hello, Biometric Security i szyfrowanie BitLocker są od razu w pełni obsługiwane.

7 generacja procesorów AMD PRO 7 jest odpowiedzią na potrzeby firm na trzech niezwykle ważnych polach:

  • Pomaga zabezpieczać wrażliwe dane oraz działanie zaufanych aplikacji za sprawą dedykowanej i zintegrowanej technologii AMD Secure Processor. Jest to ogólnosystemowe zabezpieczenie środowiska, które przejmuje i izoluje funkcje bezpieczeństwa zapewniając niezależne, sprzętowe źródło ochrony do rozruchu systemu, ochrony treści i aplikacji, a także TPM 2.0.
  • Pomaga spełnić rosnące oczekiwania użytkowników w zakresie wydajności obliczeniowej i graficznej. Procesory AMD PRO zapewniają o 14% więcej mocy obliczeniowej i o 22% graficznej przy jednocześnie o 32% lepszej efektywności energetycznej w porównaniu do 6 generacji procesorów AMD PRO .
  • Otwarty i niepowiązany z procesorem system zarządzania DASH pomaga działom IT łatwo integrować i zarządzać systemami. Nowa platforma AMD AM4 zapewnia stabilną i rozwojową infrastrukturę dla komputerów w przyszłości.

Systemy z 7 generacją procesorów:

    Seria urządzeń HP EliteDesk 705 G3 jest dostępna w formie komputerów MicroTower, SFF (small-form factor) oraz MFF (mini-form factor) i zapewnia imponującą opłacalność połączoną z bezkompromisową wydajnością, ochroną i możliwościami zarządzania, dzięki czemu stanowią odpowiednie rozwiązanie dla korporacji. Komputery z serii EliteDesk są lepiej chronione dzięki funkcji HP Sure Start, która zabezpiecza konfigurację BIOS i firmowe zasady zarządzania sprzętem. Rozwiązanie to pomaga chronić systemy poprzez automatyczne wykrywanie i odzyskiwanie po uszkodzeniach lub atakach na BIOS. Komputery EliteDesk są też wyposażone w TPM 2.0, który pomaga chronić dane, a także w pełne portfolio fizycznie zabezpieczanych akcesoriów, dzięki czemu ochrona jest nawet 3-poziomowa.

    7 generacji procesory AMD PRO mają na celu zapewnić najlepszą wydajność, niezawodność i możliwości realizowania najważniejszych zadań. Kolejne nowe systemy wyposażone w te procesory pojawią się w najbliższej przyszłości.

źródło: AMD

KanAutor |2016-10-04T07:38:17+02:004 października 2016 07:38|Kategorie: Inne, Newsy, Targi i konferencje|Tagi: , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.