Jesteś tutaj:-, Inne, Newsy, Targi i konferencje-IFA 2016: Toshiba – backup i ładowanie baterii smartfona jednocześnie

IFA 2016: Toshiba – backup i ładowanie baterii smartfona jednocześnie

Toshiba zapowiada, że w trakcie targów IFA 2016 zaprezentuje swój nowy produkt służący do ładowania baterii i kopiowania danych telefonów z systemem Android podczas jednej operacji. Tworzenie kopii zapasowej i ładowanie podczas jednej operacji znacznie ograniczy ryzyko utraty danych zapisanych w smartfonie.


Telefony komórkowe szybko stają się głównymi urządzeniami, na których zapisujemy cenne dane takie jak kontakty, dokumenty, muzykę, zdjęcia i wideo. Mimo poważnego ryzyka ich utraty w wyniku zgubienia, zniszczenia lub kradzieży komórki, jedynie 8% użytkowników codziennie tworzy kopie zapasowe (badanie AVAST) .


Innowacyjna technologia Toshiba została pomyślana tak, aby domowy backup komórkowych danych był równie łatwy jak codzienne ładowanie telefonu. Rozwiązanie Toshiba umożliwi kopiowanie krytycznych danych i ułatwi przesyłanie plików pomiędzy urządzeniami. Przyda się to szczególnie użytkownikom chcącym skopiować kontakty, zdjęcia i filmy ze starego telefonu na nowy.


Z łatwą w użyciu aplikacją na system Android, nowy produkt Toshiba umożliwi zarządzanie danymi bez pośrednictwa komputera, ale jego użytkownicy łatwo z niego skorzystają dzięki złączom USB typ A lub C.

Stacja ładująco-kopiująca oficjalnie zostanie wprowadzona na rynek w 2017 roku.

źródło: Toshiba

KanAutor |2016-09-01T12:59:48+02:001 września 2016 12:59|Kategorie: Gadżety, Inne, Newsy, Targi i konferencje|Tagi: , , , |2 komentarze

2 komentarze

  1. Jena 1 września 2016 w 14:02 - Odpowiedz

    Że tego nie było na rynku. Fajny pomysł. Pytanie ile to będzie kosztować

  2. Kola 1 września 2016 w 17:20 - Odpowiedz

    Świetny pomysł

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.