Jesteś tutaj:-, Newsy-OVH – serwery VPS SSD i Cloud szybsze o 198 proc.

OVH – serwery VPS SSD i Cloud szybsze o 198 proc.

OVH – europejski dostawca usług hostingowych – oficjalnie zaprezentował najnowszą generację serwerów VPS. Użytkownicy usługi mogą liczyć na znaczny wzrost wydajności, nowe usługi Cloud VPS i SSD VPS gwarantują też przepustowość na poziomie 100 Mbps oraz pełną ochronę anty-DDoS.


Oferowane przez OVH serwery VPS pozwalają Klientom na ewolucyjne, stopniowe wprowadzanie zmian do swojej infrastruktury informatycznej – umożliwiają jednoczesne korzystanie z dedykowanego serwera (w systemie Klienta lub w centrum danych) oraz elastyczności zapewnianej przez wirtualizację. Dla wielu firm i użytkowników usługa OVH VPS jest kolejnym krokiem w rozwoju IT – pozwala korzystać z rozwiązania wygodniejszego i bardziej elastycznego niż tradycyjny hosting, bez konieczności natychmiastowego migrowania do serwera dedykowanego.

Cloud VPS – serwery prywatne w chmurze

Najnowsza wersja usługi OVH Cloud VPS zapewnia nawet trzykrotny wzrost wydajności (w porównaniu z usługą Classic VPS). Klienci, którzy zdecydują się na korzystanie z niej mogą być więc pewni, że używają najnowszego i najbardziej wydajnego rozwiązania na rynku. Dzięki temu ich VPS będzie doskonale sprawdzał się zarówno teraz, jak i w przyszłości.

Cloud VPS dostępny jest w trzech konfiguracjach: od 1 vCore, 2GB RAM oraz 25 GB pojemności, aż do 4 vCore, 8GB RAM i 100 GB. Usługa zapewnia przepustowość na poziomie 100Mbps – m.in. dzięki wykorzystaniu dysków NVMe Ceph. Gwarantuje to niezawodność, skalowalność oraz wysoką odporność na błędy – OVH gwarantuje współczynnik niezawodności SLA na poziomie 99,99%.

W ramach usług Cloud VPS użytkownicy otrzymują również w pełni konfigurowalny system anty-DDos, a także obsługę platformy OpenStack KVM (jako alternatywy dla płatnych rozwiązań), wielu protokołów backupu oraz migawek (snapshots). Wkrótce pojawi się również – jako opcja – funkcja automatycznego backupu.


SSD VPS – trzykrotnie szybciej dzięki dyskom flash

W ofercie SSD VPS kluczowe jest zastosowanie dysków typu Solid State Drives – są one integralnymi elementami wszystkich pakietów VPS, co czyni je niezawodnymi i pozwala na zaoferowanie krótszych czasów dostępu oraz zminimalizowanie opóźnień. Dzięki dyskom SSD udało się wypracować wzrost wydajności od 57 do nawet 198% (w standardowych benchmarkach, w porównaniu z poprzednią ofertą VPS Classic).

SSD VPS są dostępne w trzech konfiguracjach: od 2 GB RAM i 10GB SSD do 8 GB RAM i 40 GB SSD. W każdej wersji Klient otrzymuje również konfigurowalną ochronę anty-DDoS, dostęp administratora do opcji reinstalacji i platformy OpenStack KVM (do zarządzania VPS).

Oczywiście, oba typy VPS-ów obsługują Load Balancing, a także IP Failover i Bloki oraz geolokalizację OP, co pozwala na zmaksymalizowanie ich wydajności, zapewnienie nieprzerwanego działania oraz optymalizowania lokalnych rankingów wyszukiwania.

Co ważne, użytkownicy usług OVH mogą również liczyć na cały zestaw korzyści wynikających z kontrolowania przez firmę całego hostingu i outsourcingu – OVH nie tylko produkuje własne serwery, ale również w 100% zarządza swoimi centrami danych. Pełna kontrola nad wszystkimi elementami systemu IT sprawia, że firma jest w stanie zagwarantować najwyższą dostępność, wydajność oraz niezawodność swoich usług.

Więcej informacji – w tym również cennik – znaleźć można na stronie https://www.ovh.pl/vps/ .

źródło: OVHAutor |2015-09-25T13:04:07+01:0025 września 2015 13:04|Kategorie: Inne, Newsy|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.