Jesteś tutaj:-, Newsy, Rozrywka, Tablety-Niecodzienne zastosowanie iPada Mini (wideo)

Niecodzienne zastosowanie iPada Mini (wideo)

Mechanicy jednego z serwisów samochodowych w mieście Tampa na Florydzie wymyślili nowe zastosowanie dla iPada Mini, który jest kompatybilny z systemem car audio. Przerabiając część deski rozdzielczej w nowym modelu Toyota Corolla z 2012 znaleźli w nim miejsce dla produktu Apple.

Prócz odsłuchiwania swojej muzyki, można skorzystać z popularnego w Stanach Zjednoczonych internetowego radia Pandora, nie mówiąc już o korzystaniu z Facebooka i innych aplikacji. Choć nie widać tego na krótkim materiale filmowym, korzystanie z nawigacji samochodowej może być równie przyjemne co odsłuchiwanie muzyki. Całość przedstawia poniższe wideo.

Źródło: engadget.com

Kamil KawczyńskiAutor |2012-11-04T13:26:23+02:004 listopada 2012 13:26|Kategorie: Inne, Newsy, Rozrywka, Tablety|Tagi: , , |4 komentarze

4 komentarze

 1. Substraty 4 listopada 2012 w 15:02 - Odpowiedz

  Fajny gadżet, choć nie jest za bardzo wygodny w czasie jazdy 🙁

  • robertnik 4 listopada 2012 w 15:18 - Odpowiedz

   na XP były(są) nakładki, może i na iOS się pojawią.

   [img]http://www.gpslodge.com/images/infillG4GPSPC.jpg[/img]

 2. LesH 4 listopada 2012 w 15:23 - Odpowiedz

  Dlaczego pozycję HSDPA wykreślono minusem jako brak funkcji, a w rubryce Inne nie wymieniono transmisji, która pośrednio wynika z danych pasma u szczytu tabelki, i którą inne źródła podają jako istniejącą w LG L9 z parametrami transferu HSPA+, czyli do 21 Mb/s downlink i do 5,6 Mb/s uplink?… Naprawdę warto wreszcie zabać o podawanie właściwych informacji technicznych, bo szkoda czytelników, odstręczanych takimi niedbałościami na dobrym, branżowym portalu. Jak się sparzą raz i drugi i stracą zaufanie jako do fachowców, u których można się czegoś faktycznie dowiedzieć, to w najlepszym wypadku przestaną tu zaglądać, a przecież to jeden z leszych portali gsm w PL.

 3. FazaFM 4 listopada 2012 w 16:16 - Odpowiedz

  Widzialem tego typu przerobki w czasach gdy pojawil sie ipad 1 . Wszystko super w komponowane w samochod rozwiazanie podobne. Podlaczone pod system audio i ladowarke 🙂

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.