Start Forum Sprzęt Sony Znamy cenę mini-wyświetlacza Sony Ericsson LiveView

Viewing 4 reply threads
  • Author
    Posts
    • KamilBakowski
      Member
      Liczba postów: 1098

      W ubiegłym miesiącu firma Sony Ericsson przedstawiła mini-wyświetlacz LiveView, który pozwala na obsługę telefonu bez konieczności wyciągania go z kieszeni. Akcesorium na pierwszy rzut oka wydaje się niezwykle ciekawe. Niewiadomą, aż do dzisiaj pozostawała cena urządzenia oraz dokładna data jego premiery.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      jak to pierwszy raz zobaczylem to bardzo obawialem sie o cene… bo jak to SE niektore wlasne rzeczy za drogo sprzedaje… ale cena ok. 70e jest bardzo przyzwoita i jak to wyprubuje w rzeczywistosci z polaczeniem do X10 i bedzie ciekawe urzadzenie to jest na liscie do kupna 😉 poczekamy zobaczymy

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Chyba toto widziałem w e sklepie SE i cena nie powalała przynajmniej mnie. Jestem przed wymianą telefonu i poważnie się zastanawiam nad takowym urządzeniem do XPERIA x10. Telefonik w plecaku, zestaw Stereo i Sony Ericsson LiveView. 🙂

    • Blom
      Participant
      Liczba postów: 3021

      Ja tego nie jarzę! To kupujecie po to super telefony za (parę) tysięcy, żeby później je chować do plecaka i obsługiwać czym innym.
      Jeszcze słuchawki to rozumię, ale reszta pozostaje dla mnie dziwnym kapryszeniem.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Ciekawe czy powstanie aplikacja na Windows Mobile? ja bym dodał czytnik minikart PayPass. W sumie najlepsza dla czegoś takiego jest postać zegarka (zdaje się, że mozna to włozyć w pasek i wtedy powstaje zegarek).

Viewing 4 reply threads
Reply To: Znamy cenę mini-wyświetlacza Sony Ericsson LiveView
Your information: