Start Forum Rynek Handel w sieci i dystrybucja Zmiany w Allegro.pl: duże problemy użytkowników?

Viewing 12 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Stopniowe zmiany Allegro.pl np. zmiany zasad zwracania opłat za aukcje, czy ukryte nazwy osób kupujących powodują problemy dla Użytkowników – informują Telix.pl Czytelnicy.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Zmiany w Allegro.pl: duże problemy użytkowników?

    • sebi997
      Participant
      Liczba postów: 1304

      Najlepiej niech wroca do starego Allegro bylo mniej kolorowo ale dzialalo teraz nonstop harmonijka brak zdjec albo brak mozliwosci wystawienia aukcji a jedyna odpowiedz ze strony allegrosza to”Witam.

      Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia dotyczące opóźnień w wystawianiu aukcji. Zapewniamy, że nieprzerwanie trwają prace nad ich zredukowaniem i ostatecznym usunięciem przyczyny problemu.

      Zgłoszenia dotyczące rekompensat rozpatrywane będą indywidualnie po skontaktowaniu się poprzez formularz kontaktowy.

      Za wszelkie niedogodności związane z tą sytuacją przepraszamy.

      Z poważaniem,

      Karolina Pisarek
      Zespół Allegro ” Zenada i tyle kasuja takie pieniadze za prowizje , wystawienie aukcji a nie potrafia zatrudnic porzadnych technikow cala sprawa powinna oprzec sie o UOKiK

    • Blom
      Participant
      Liczba postów: 3021

      Allegro to kpina, oszustów nie ścigają ale jak człowiek spóźni się z zapłaceniem opłat za aukcje to zasypują człowieka e-mailami.

      Wolę kupować na eBayu albo świstaku, ich poziomy zabezpieczeń są znacznie wyższe i lepsze od Allegro, poza tym bardzo łatwo natknąć się na oszusta a gdy już dochodzi do takiej sytuacji to Allegro jest bezradne…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Ostatnio ciągle jest moda na zmiany stron.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      A już zmuszanie użytkowników, aby wszystkie pieniądze za zakupy klientów szły przez ich brudne łapska, to już w ogóle zakrawa na kpinę.

    • zbyszekswce
      Participant
      Liczba postów: 1110

      Ludzie ŻYGAĆ MI SIE CHCE jak czytam wasze opinie o Allegro! Sory ale jak ktoś NAPRAWDE używał Ebaya – i sądzi, że np. jego wyszukiwarka jest LEPSZA od naszej Allegro to chyba korzysta z innego serwisu niż ja! Wyszukiwarka pokazuje co jej się podoba – wyszukiwanie po kategoriach często zwraca wyniki ze wszystkich kategorii nadrzędnych! A o wyszukiwaniu za granicą to w ogóle nie wspomne bo trzeba używać 3 stron – .com / .de i .pl żeby naprawde znaleźć to czego się szuka! Jeśli allegro się przyznało, że ma problem to powinniście dać czas na naprawe – nie pare godzin ale około miesiąca bo takie sprawy wymagają czasu, a nie ciągle narzekać! Zróbcie konkurencyjny serwis – najlepiej za darmo i w ogóle jeszcze dopłacajcie z własnej kieszeni! Czasu macie zapewne zbyt wiele bo sądząc po rozległości „czepialstwa” nie musicie poświęcać czasu na nic innego!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Do Blooma

      Jesteś chyba nieliczną osobą która kupuje na świstaku. Zajmuję się e-handlem zawodowo. Mam na świstaku konto z ponad 300-toma aukcjami od pół roku. Przez 6 miesięcy nie sprzedałem ani jednej sztuki towaru a wejść na niektóre aukcje równa się 0. Bardzo bym chciał sprzedawać na świstaku, ale cóż poradzić jak kasa spółki, która jest właścicielem wspomnianego serwisu ładowana jest w inne platformy jak fotka itd.

      Przez brak konkurencji jestem zmuszony dalej sprzedawać na allegro i płacić co miesiąć horrendalny haracz.

    • akmk
      Member
      Liczba postów: 421

      Już nic nie sprzedam na allegro ich prowizje od sprzedaży to kosmos i zdzierstwo , jak sprzedałem fiata 126p za 700zł to musiałem im zapłacić 90zł.

    • sebi997
      Participant
      Liczba postów: 1304

      I dalej nic dalej problemy szkoda ze Ebay nie zdobyl polskiego rynku

    • martiniL
      Member
      Liczba postów: 298

      pozostaje jeszcze mało popularny Świstak, na którym brak jest prowizji a działa całkiem sprawnie, co do allegro to zauważam problemy z opóźnieniem wystawiania tylko w przypadku ponownego (szybkiego) wystawienia tego samego przedmiotu w innych przypadkach u mnie działa nadal sprawnie

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Brak wyświetlania miniaturek przez opera mini na androidzie,kicha straszna,jak ktoś korzysta z neta przez tel. to na allegro nic nie kupi bo nikt nie będzie otwierał setki stron aby zobaczyć zdęcie przedmiotu.Ja podziękowałem,a kilka miechów temu było wszystko ok.

    • martiniL
      Member
      Liczba postów: 298

      z mobilnej wersji allegro nie korzystam wcale niewygodna i te zdjęcia to fakt, jednak na mozilli firefoks na lapku dobrze działa

    • sebi997
      Participant
      Liczba postów: 1304

      No porawili sie u mnie zniknely problemy ze zdjeciami i „wystaw szybko”

Viewing 12 reply threads
Reply To: Zmiany w Allegro.pl: duże problemy użytkowników?
Your information: