Start Forum Sprzęt Telefony – pozostali producenci i inne tematy Pozostali producenci Zestawienie telefonów – objaśnienia

Viewing 8 reply threads
  • Author
    Posts
    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139979

      Objaśnienia terminów znajdujących się w bazie telefonów Telix.pl

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Zestawienie telefonów – objaśnienia

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139979

      ej ludzie jak ustawic zeby zawsze byla mala czcionka przy pisaniu smsm a nie zawsze musze zmieniac przed napsianeim sms :/

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139979

      Dajcie znać ile ten telefonik iosztuje na kartę

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139979

      Nie moge zdjąć simlocka z gd 96!! Jak możecie to pomóżcie.Gdzie moge znależć do niego dzwony na kompozytor??Piszcie

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139979

      Czy ten telefon audiovox cdm 8900 po zdjęciu simlocka czy ,,cokolwiek,,,czy on w ogole działa w polskiej sieci gsm??PROSZĘ O ODPOWIEDŹ !!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139979

      Siemka postanowiłem troszkie opowiedziec o tym NEC`U telefon jest fajny ma duzo funkcji odwarza mp3 (niektóre)telefon jest bardzo szeroki i wysoki! i to jest wada anglicy mogli troszkie mniejsze robic ok telefon ma 3 generacje 2 kamerki video rozmowa w Polsce jeszcze nie funkcjonuje ale mysle ze bendzie juz niedlugo 🙂 co jeszcze moge odpowiedziec telefon dziala w polskich sieci w wszystkich na poczatku musiałem wpisac krótki kod juz nie pamietam jaki ale jest jakis 🙂 ze po 2 sek sie rozlancza ;p i koniec rozmowy telefon nigdzie nie kupicie w polsce w jakims sklepie orange plus era itp ja kupiłem swojego Neca za 380zł i mysle ze malo bo są drosze tylko ze bez kabla

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139979

      mam samsunga sgh-E350E

      simlok zdjety

      ale nie moge nigdzie dostac ustawien konfiguracyjnych mms i wap w taktaku HELP !

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139979

      WITAM MAM TAKIE MALE PYTANKO CZY KTOS MOZE MI POWIEDZIEC CZY PRZEZ Bluetooth W TELEFONIE MOGE WYSLAC JAKIES DZWONKI I TAPETY NA TELEFON Z Irda(BEZ Bluetooth) CZY TAKA TRANSMUIOSJA JESTE MOZLIWA POLACZENIE MIEDZY Bluetooth A Irda?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139979

      jak z komórki przesłać na kompa fotki,mam siemens c75,pomóżcie!!!

Viewing 8 reply threads
Reply To: Zestawienie telefonów – objaśnienia
Your information: