Start Forum Inne Telix.pl Zasady rankingu użytkowników: grudzień 2011

Viewing 21 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Konkurs dla najaktywniejszych użytkowników ma na celu promowanie użytkowników, którzy swoim komentarzami i głosowaniami przyczyniają się do rozwoju portalu Telix.pl. Czekamy na Państwa udział w życiu portalu i chcemy go docenić.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Zasady rankingu użytkowników: grudzień 2011

    • stalewiak
      Participant
      Liczba postów: 466

      Super , mało portali robi takie akcje jak wy
      Trzymać tak dalej ,Pozdrawiam

    • zbyszekswce
      Participant
      Liczba postów: 1110

      Mało jest OGÓLNIE takich portali jak Telix, które NIE zeszły do poziomu ELEKTRONICZNEGO BRUKOWCA przeładowanego reklamami i artykułami o wątpliwej jakości! Telix trzyma poziom i dba o stałych czytelników! No i niewątpliwie bardzo ALE TO BARDZO podoba mi się to, że Kan i inni redaktorzy/moderatorzy dbają o to, żeby jakiś poziom dyskusji w komentarzach był! Pozdrawiam!

    • Blom
      Participant
      Liczba postów: 3021

      No to do boju 🙂 wszystkim życzę merytorycznej weny 😉 Nawiasem, Telix ma również inną dodatkową zaletę – Kan jak i inni moderatorzy/redaktorzy są blisko swoich użyszkodników wypowiadając się z nimi na równi na forum. Na mało którym portalu tak jest 😉

    • johnny-18
      Member
      Liczba postów: 1015

      Kan wiesz może gdzie i za ile można kupić tą ładowarkę? Mojemu znajomemu się spodobała 🙂

    • tabamirko
      Member
      Liczba postów: 135

      Witam !wpisać w wyszukiwarcie ”Ładowarka EVER E-700” i będą strony gdzie można kupić!

    • tabamirko
      Member
      Liczba postów: 135

      Super fajne nagrody do wygrania od TELIXA!

    • LesH
      Participant
      Liczba postów: 3914

      Nagrody mają wzięcie i nie dziwota, gdyż są bardzo praktyczne: akumulatorki AA/R6 z 'inteligentną’ ładowarką, która utrzyma ich kondycję jak najdłużej oraz listwa przepięciowa z polisą gwarantowanego progu do 6000 zł wartości sprzętu, za który w razie zniszczenia przepięciem w tej listwie służy odszkodowanie. Listwa Premium 7 posiada kilka bardzo praktycznych rozwiązań, m.in. automatyczny bezpiecznik 'bezdrucikowy’, którego nie trzeba wymieniać w razie przepalenia, włącznik zasilania umieszczony w zagłębieniu, co zabezpiecza przed jego przypadkowym wyciśnięciem/wyłączeniem oraz 5-letnią gwarancję, choć standardowe unije okresy gwarancyjne, stosowane w sprzętach, to 2 lata. Moje listwy zaciskowe niestety nie mają ani takiego chytrego wyłącznika, ani tak długiej gwarancji, ani polisy. Jedynie ciekawi mnie rozbieżność pojemności akumulatorków przy ładowarce: na fotce mają po 2500 mAh a w opisie wyżej podano 2200 mAh. Czyżby wkradł się błąd w edycji opisu?

    • s1k0r3k
      Member
      Liczba postów: 445

      Na telix zaglądam coraz częściej. Wcześniej morzystałem z konkurencyjnego portalu, jednak tutaj ukazuje się więcej artykółów, co przy ostatnio przeżywanej nudzie, punktuje u mnie ten portal. Nie ukrywam że u konkurencji jest więcej postów, ale tutaj jest tak, jakby to powiedzieć, rodzinna atmosfera. A i administratorzy są jacyś bliżsi i nie tak sterylni.

    • JarKen
      Member
      Liczba postów: 757

      Wszyscy jesteśmy tylko ludźmi i nic co ludzkie nie jest nam obce, a błądzenie przede wszystkim 😉 Więc jeżeli widzicie błędy, nieścisłości dajcie o nich znać w przyjaznej otoczce. Docenimy 🙂

    • maar
      Keymaster
      Liczba postów: 357

      Trzeba przyznać że ciekawe są te nagrody.

    • LesH
      Participant
      Liczba postów: 3914

      Nagrody nagrodami, ale nie zapominajmy, że to tylko zabawa. Chyba, że chodzi też o bicie rekordów prędkości, czyli ilości punktów na dobę i wpis do wpis do, czyli wpis do księgi G… W tej konkurencji my Ziemianie nie mamy szans z żółtozielonym Ufoludkiem 😉 który chce przekroczyć kosmiczną barierę obłędu, czyli 10000 punktów na miesiąc. Tylko jeśli tą pogonią spali Telix-owi serwery, to mnie tu nie ma i nie było, jak co, a jakby złego, to nie ja. Ostrzegałem, jakby co. 😀

    • ferdar
      Participant
      Liczba postów: 1625

      W tym miesiącu nasz kolega akmk chce chyba pobić rekord wszechczasów.

    • stalewiak
      Participant
      Liczba postów: 466

      [b][/b][i]Zróbcie coś bo ten koleś wali punkty jak pokierany .To się nie powinno liczyć , szczególnie dodawanie zdjęć . Bo to nie sztuka iść gdzieś i nawalić fonem 100 zdj . A potem cyk i mamy 500pkt …

      Zmiana regulaminu natychmiastowa i zliczanie punktów na nowo za grudzień .Jeszcze można cofnąć czas .[/i][u][/u]

    • akmk
      Member
      Liczba postów: 421

      Kolego stalewiak może to nie problem iść gdzieś i porobić fotki telefonem a potem je wgrać ale zwróć uwagę że fotki robione były w różnych miejscach różnymi telefonami i to wszystko moimi nawet starą nokia pierwszą z 3G i robione fotki w Irlandi a poza tym dałem tych zdjęć 140 a nie tysiąc ponieważ nie chce zapychać serwerów więc nie przesadzaj a następna sprawa to ocena artykułów więc wszystkim je wcześniej czytałem ponieważ może stosunkowo nie dawno jestem zarejestrowany ale artykuły na telixie czytam codziennie od lat i teraz je oceniam czego regulamin nie zabrania a także nie dostałem żadnego meila od administratora że postępuje niezgodnie z regulaminem.Podsumowując ,nie będę w tym miesiącu pisał już żadnych postów aby mnie koledzy nie zlinczowali a w przyszłości nie wezmę już udziału w żadnym konkursie na tym portalu po to aby każdy miał szanse wygrać jakieś nagrody a po prostu teraz dysponuje czasem więc nabijam punkty.Pozdrawiam wszystkich .

    • stalewiak
      Participant
      Liczba postów: 466

      akmk nie nabijasz 😉 dziś już masz 10181 🙂
      Powodzenia ale nie tylko ja widzę że lecisz sobie w kulki .P trupach do celu 🙂

    • stalewiak
      Participant
      Liczba postów: 466

      akmk wczoraj miałeś głosowania w ankiecie 8393 a dziś masz 9055 . Jak to robisz ? Ja nie widzę aby ankiety były zmieniane co chwile ?
      Zmiana ip i głos ta ?
      Czy jak to 🙂 ?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      ~akmk Możesz sobie pisać ile chcesz , Twojej grafomanii jak widać nic nie zatrzyma (-: Jednak szanuj swoje własne słowo : „Podsumowując ,nie będę w tym miesiącu pisał już żadnych postów ” i kolejne prawie 2000 punktów ! W jeden dzień ????? Zrobiłeś z tego konkursu PARODIĘ – oczywiście zgodnie z regulaminem .

    • stalewiak
      Participant
      Liczba postów: 466

      sebi997 fakt ze można , nie pomyślałem o tym . No ale ja nie z tych co nabija .
      Lucek popieram twoją wypowiedz 🙂

    • sebi997
      Participant
      Liczba postów: 1304

      akmk karta przekazana Telixowi a wiec nie poddawaj sie 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      ~akmk Czuję się nieco rozczarowany (-: Tak „wspaniały” start któremu finisz nie dorównuje . Mimo to gratuluję – takiego nawiedzonego osobnika jeszcze tu nie było (-:

    • akmk
      Member
      Liczba postów: 421

      Niestety z przyczyn technicznych nie dojdę do 20000 ponieważ oceniłem wszystkie artykuły na telixie chociaż na pewno kilkanaście ominąłem przypadkowo a z kolei postów nie chce już pisać ani dodawać zdjęć , myślę że osiągnięty rekord i tak będzie trudny do pobicia w przyszłości.

Viewing 21 reply threads
Reply To: Zasady rankingu użytkowników: grudzień 2011
Your information: