Start Forum Sprzęt Pozostałe tematy Założyciel Microsoftu przesiadł się z okienek na Androida (wideo)

Viewing 4 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Człowiekiem najbardziej kojarzącym się z Microsoftem jest oczywiście Bill Gates. Nie jest żadną tajemnicą, że mobilny Windows poniósł fiasko jako system operacyjny. Teraz, założyciel firmy i jej wieloletni szef przyznał oficjalnie, że obecnie korzysta ze smartfona pracującego pod kontrolą systemu Android.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Założyciel Microsoftu przesiadł się z okienek na Androida (wideo)

    • mac
      Member
      Liczba postów: 338

      To pokazuje (juz nie wiem poraz ktory z kolei) co to za firma. Radze poczytac o historii Windows NT albo SQL Server. Tak przy okazji, zapewne wszyscy pamietaja jak Microsoft negowal obecnosc Linuxa na rynku podajac jakies smieszne wartosci procentowe … a teraz wypuscili SQL Server na Linuxa :] Czyli wydali ocean pieniedzy na oprogrwanie do systemu operacyjnego, ktory wg nich samych ma promil rynku :] Pozdrawiam wszyskich wielbicieli (wrecz fanow) tej wspanialej firmy :p

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      No to po okienkach. A to był naprawdę świetny system, wystarczyło tylko zadbać o aplikacje

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Ja tam korzystam od 3 lat z Lumi 1020 i nie zamierzam zmnieniac na fona z andkiem 🙂 pewnie zmienię jak się zacznie psuć 🙂 narazie idzie jak torpeda 🙂 Malo używam aplikacji 🙂 te co potrzebuje to sa 🙂 czyli YT , pogoda,whatsapp,chmura i notes 🙂 no i aplikacji systemowych 🙂 na andku sie sparzylem kilka fonów mialem i tabletu za każdym razem zawiecha po roku,co chwile resetowanie i czyszczenie 😛 skończyłem na andku 4.2 może te najnowsze andki lepiej chodzą 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Kotzystałem, ale cóż apek brak

Viewing 4 reply threads
Reply To: Założyciel Microsoftu przesiadł się z okienek na Androida (wideo)
Your information: