Start Forum Sprzęt Tablety Zaktualizowany tablet HANNSpad dostępny od dziś za 1099 zł

Viewing 5 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Firma Hannspree obniżyła cenę swojego tabletu HANNSpad – urządzenie kosztuje teraz tylko 1099 zł. Producent udostępnił jednocześnie aktualizację, dzięki której tablet wyposażony jest w kompletny pakiet oprogramowania biurowego oraz cały zestaw nowych funkcji i usprawnień.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Zaktualizowany tablet HANNSpad dostępny od dziś za 1099 zł

    • Robinio1970
      Member
      Liczba postów: 44

      W internetowym sklepie Hanspree Polska widze cene 1390 z groszami. O co chodzi..?

    • Robinio1970
      Member
      Liczba postów: 44

      Kan prosze o jakies sprostowanie może w siedzibie firmy myślałem, że nie maja aktualizacji co juz byłoby dziwne ale dzis wchodze i to samo prawie 1391 zł. 🙁 nawet gdyby podano omyłkowo cene netto to tez nie pasuje, ponieważ cena netto to ponad 1100 złotych, czy to możliwe, żeby podano taka informacje prasowa bez potwierdzenia na głownej stronie Hanspree Polska?

    • Robinio1970
      Member
      Liczba postów: 44

      🙁 i dalej nic… a cena idzie w górę dziś już 1394 prawie:(

    • Robinio1970
      Member
      Liczba postów: 44

      Kan z całym szacunkiem ale czy naprawdę nikt z redaktorów nie potrafi wyjaśnić rozbieżności w tym artykule???????????????????????? Pierwszy post napisałem 5 dni temu i nie ma żadnego odzewu. 🙁

    • Robinio1970
      Member
      Liczba postów: 44

      No i doczekałem się na głównej Hanspree stronie dziś przed chwila taka cena : 1 075,95zł Prosze jednak redaktorów na przyszłość o wypowiedzenie się co do postów i czytanie na bieżaco bo mimo zmiany ceny na stronie producenta wyjaśnień się nie doczekałem…

Viewing 5 reply threads
Reply To: Zaktualizowany tablet HANNSpad dostępny od dziś za 1099 zł
Your information: