Start Forum Operatorzy VOIP Z telefonii VoIP korzysta coraz więcej firm, to sposób na oszczędności (wideo)

Viewing 17 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Telefonia internetowa – w przeciwieństwie do tradycyjnej, stacjonarnej – ma się coraz lepiej. W głównej mierze dzięki przedsiębiorcom. Ponad pół miliona firm w Polsce korzysta z połączeń telefonicznych za pośrednictwem internetu (usługa VoIP). Jak podkreślają dostawcy tych usług, dla firm to nie tylko możliwość obniżenia kosztów, lecz także dostęp do usług dodatkowych, przydatnych w prowadzeniu firmy.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Z telefonii VoIP korzysta coraz więcej firm, to sposób na oszczędności (wideo)

    • KarolSk
      Participant
      Liczba postów: 315

      Dla mnie jedną z istotniejszych możliwości VoIP przewyższających telefonię stacjonarną jest to, że numer „stacjonarny” mogę mieć zawsze przy sobie niezależnie od tego gdzie jestem (nie ma problemu z tym by skonfigurować tak telefon komórkowy).

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      A po co konfigurować telefon stacjonarny do pracy z Voipem? Jeśli zależy Ci tylko na numerze stacjonarnym i odbieraniu połączeń to lepiej wykupić u operatora komórkowego numer stacjonarny i zrobić darmowe przekierowanie na telefon komórkowy. W Playu masz stacjonarny za 1 zł miesięcznie. jeśli zależy ci na połączeniach zagranicznych to niestety Voip jest na dzień dzisiejszy bez konkurencji.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      easycall jest siecią o najgorszej opinii, suporcie jak też i jakości, ale dobrze rozreklamowaną, na szczęcie takich operatorów jest dużo więcej, zapraszam na: zvoip.prv.pl

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      ze swojej strony mogę polecić, których używałem i nie było problemów: hopin, alekontakt, freeconet

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      Zgadzam się. Dla mnie akurat voip to przede wszystkim tanie rozmowy międzynarodowe. Ja wybrałem spikon.pl ale jak ktoś już zauważył konkurencyjność na rynku jest spora… chyba największa w europie.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      Prawda, spikon jest lepszy, a przynajmniej nie jest tak zjechany przez opinię w sieci :p

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      No nieźle, nieźle cóż za reklama! Jakbyście nie pamiętali, Easy Call było pierwszym operatorem VOIP. Konkurencyjność jest nie tylko spora, ale bardzo duża. Ja tam jestem wierny EasyCall.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      Do Gino: nie jest zjechany w sieci, bo nikt nigdy o nim nie słyszał. Znaczy się świeżak na rynku.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      Spikon to jeden z lepszych operatorów z VoIP. Jestem bardzo zadowolony.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      Do Mario: A ile korzystasz, że jesteś taki zadowolony?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      Zaraz będzie rok. Zacząłem na ich starcie… Widać, że chcą dogłaskać klienta. Wcześniej już nawet nie będę pisać z kogo usłyg korzystałem, bo to byłby tylko czarny PR.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      Przzyznaj się, jesteś trollem zatrudnionym do chwalenia.

      [quote]Zaraz będzie rok. Zacząłem na ich starcie… Widać, że chcą dogłaskać klienta. Wcześniej już nawet nie będę pisać z kogo usłyg korzystałem, bo to byłby tylko czarny PR. [/quote]

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      Co do chwalenia zdania są podzielone. Jest przecież wielu operatorów o różnych parametrach sprzętowych i wymaganiach. Ja osobiście korzystam z Easycalla.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      Moja firma działa na voip.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      Grunt to wybrać dobrego operatora voip.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      [quote]Grunt to wybrać dobrego operatora voip.
      [/quote]

      i za chwile padnie nazwa firmy, ktora zatrudniła trolli piszący te bezsensowne komentarze

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      oj antek ale ty naiwny… co w tym złego że firma zatrudnia trolli? smiac sie czy płakać

Viewing 17 reply threads
Reply To: Z telefonii VoIP korzysta coraz więcej firm, to sposób na oszczędności (wideo)
Your information: